CLOUD 2.3.36

Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18277
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Będzie to działało z małym opóźnieniem. Wymaga to jednak dostępu do serwera. W przypadku chmury - dostępu do internetu.
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

Utwórz sobie grupę z tych świateł i z apki możesz włączać światło dla całej grupy
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
amarok4
Posty: 19
Rejestracja: wt lut 04, 2020 4:36 pm

Chodzi o sytuację kiedy nie ma aplikacji pod ręką ;)
Jeszcze mam inne pytanie. Mam pilot logitech harmony elite z hubem. Ma on przyciski do sterowania smart home, jednak w konfiguracji działa tylko z philips hue i nie znana mi inna marką. Mozna również skopiować na nie kody z dowolnego pilota. Pomyślałem o takiej bramce która po otrzymaniu IR wysłałaby komendę no jako link bezpośredni i przełączyła kinkiet czy żyrandol w salonie. Nie mam jednak pojęcia o programowaniu i pomyślałem że może tutaj ktoś mógłby mi doradzić lub pomóc.
elmaya
Posty: 1482
Rejestracja: śr cze 27, 2018 5:48 pm
Lokalizacja: El Saucejo - Sevilla

amarok4 pisze: pn lip 04, 2022 6:38 pm Chodzi o sytuację kiedy nie ma aplikacji pod ręką ;)
Jeszcze mam inne pytanie. Mam pilot logitech harmony elite z hubem. Ma on przyciski do sterowania smart home, jednak w konfiguracji działa tylko z philips hue i nie znana mi inna marką. Mozna również skopiować na nie kody z dowolnego pilota. Pomyślałem o takiej bramce która po otrzymaniu IR wysłałaby komendę no jako link bezpośredni i przełączyła kinkiet czy żyrandol w salonie. Nie mam jednak pojęcia o programowaniu i pomyślałem że może tutaj ktoś mógłby mi doradzić lub pomóc.
https://en-forum.supla.org/viewtopic.ph ... 20#p113820
amarok4
Posty: 19
Rejestracja: wt lut 04, 2020 4:36 pm

Gdzie mogę takie urządzenie ogarnąć? Ewentualnie komu mógłbym zlecić?
ODPOWIEDZ

Wróć do „CLOUD”