Jak przesiąść się na nowy router ?

JanS

Jak przyciskam config przez 5 sekund to lampka mruga kilka sekund a następnie przez kolejne kilka albo świeci się ciągle albo wyłączą się. Potem przechodzi w tryb wolnego mrugania.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Kontakt:

Spróbuj odłączyć moduł i przekonfigurować go w innej lokalizacji. Jak się uda to od razu zaktualizuj w nim oprogramowanie
JanS

Nic się nie poprawiło nie potrafie nadal połączyć się telefonem z wifi urządzenia gdyż za szybko się wyłącza i pisze błąd uwierzytelnienia.
Patryk

Musiał byś zaktualizować soft do najnowszej wersji.
Zapoznaj się z moimi sugestiami:
viewtopic.php?t=9415

Edit.
Podobny przypadek:
viewtopic.php?t=9690
JacekK

czy resetował ktoś sonoff basic z suplą do ustawień fabrycznych, żadne z wyszukanych opcji na forum nie działają :(
Może ustawię hotspota na telefonie ze starym ssidem i hasłem i da się to jakoś ręcznie zmienić w ustawieniach? No ale z drugiej strony bardzo chciałbym się dowiedzieć jak dokonać tego resetu przyciskiem sprzętowym
Awatar użytkownika
pzygmunt
Kontakt:

Wszystko zależy od tego jaki tam masz firmware.
JanS

Bardzo dziękuję za pomoc. Przeniesienie sterowników do innej części domu i tam przeprowadzenie konfiguracji zadziałało. Jedyny minus to konieczność wymontowywowywania tych sterowników.
JacekK

GUI GENERIC 3.1.24... - udało mi się podszyć pod starą sieć wifi i go przekonfigurować, ale potrzebuję wiedzieć jak się resetuje. Próbowałem sztuczki dla sonoffa basic - wyłączyć zasilanie, włączyć, wyłączyć, przycisnąć szybko przycisk gpio0 i nadal nic :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „FAQ / Jak to zrobić”