v1.6 BETA

Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18280
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

slawek pisze: ndz paź 08, 2017 10:40 am Po prostu zamiast adresu IP nadanego z DHCP routera zostaje mi w smartfonie adres 192.168.4.1 skutkiem czego wywala mnie z neta... i muszę się na nowo zalogować do wifi. Nazwa sieci pozostaje moja - adres - IP dodawanej płytki. I nie za każdym razem... możliwe, że była to wina dodatkowego AP pomiędzy routerem a smartfonem. Teraz go wyeliminowałem, po nowych testach dam znać
Dziwne ponieważ 192.168.4.1 to adres ESP. Nie dostaje go żaden interfejs. Może to problem Twojej wersji Androida ?
Awatar użytkownika
slawek
Posty: 2465
Rejestracja: pn mar 14, 2016 11:48 pm
Lokalizacja: Biała Podlaska

Wygląda na to, że problem ustąpił, dodatkowy punkt dostępowy mocno opóźniał mi też połączenie urządzeń z serwerem np. po konfiguracji nowego urządzenia bądź jakiejkolwiek zmianie w cloud nawet do kilkunastu minut, teraz trwa to sekundę...
TEORIA jest wtedy gdy wszystko wiemy i nic nie działa
PRAKTYKA jest wtedy gdy wszystko działa a my nie wiemy dlaczego
My łączymy teorię z praktyką czyli nic nie działa i nikt nie wie dlaczego
Awatar użytkownika
Espablo
Posty: 1754
Rejestracja: śr cze 29, 2016 5:04 pm
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

Po ostatnie aktualizacji mam kilka komunikatów
"Error:(82, 37) No resource found that matches the given name (at 'background' with value '@drawable/retry')."
Każde urządzenie elektryczne działa o wiele lepiej jeśli podłączysz je do prądu. :? :roll:
Awatar użytkownika
byniom
Posty: 640
Rejestracja: sob sty 07, 2017 1:17 pm

Testuje na androidzie 4.2.1 i na androidzie 6.0 i nadal się długo uruchamia.
Awatar użytkownika
wojtas567
Posty: 2209
Rejestracja: ndz kwie 03, 2016 7:16 pm
Lokalizacja: Olsztyn

A u mnie wystąpił inny problem, wszystko ładnie przeszło na koniec podał mi, że jest OK wersja oprogramowania, sieć itp ale po kliknięciu w OK i uruchomieniu ponownym, moduł nadal jest w trybie konfiguracji.
Pozdrawiam
Wojtek
Awatar użytkownika
Espablo
Posty: 1754
Rejestracja: śr cze 29, 2016 5:04 pm
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

tylko, że mój problem wychodzi jeszcze na etapie kompilacji w Android Studio
Każde urządzenie elektryczne działa o wiele lepiej jeśli podłączysz je do prądu. :? :roll:
kml
Posty: 51
Rejestracja: wt wrz 06, 2016 9:17 pm

Czy jest gdzieś dostępna poprzednia wersja apki w wersji produkcyjnej, bo po dzisiejszej aktualizacji do 1.6 (ze sklepu Play) otwiera się nieakceptowanie długo :-(

(Własny serwer, logowanie ID/hasło).
Awatar użytkownika
byniom
Posty: 640
Rejestracja: sob sty 07, 2017 1:17 pm

Mnie najbardziej odpowiada wersja 1.2 bo jest szybka i kolorowa. Nie ma takich mżliwości jeżeli chodzi o dodawanie urządzeń ale jakoś do mnie bardziej przemawia na tą szybkość i kolory.
Awatar użytkownika
Espablo
Posty: 1754
Rejestracja: śr cze 29, 2016 5:04 pm
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

muszę powiedzieć, że teraz odnajdywanie urządzeń (nawet na moim S5) działa tak jak powinno :D
Każde urządzenie elektryczne działa o wiele lepiej jeśli podłączysz je do prądu. :? :roll:
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18280
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

kml pisze: pn paź 09, 2017 6:20 pm Czy jest gdzieś dostępna poprzednia wersja apki w wersji produkcyjnej, bo po dzisiejszej aktualizacji do 1.6 (ze sklepu Play) otwiera się nieakceptowanie długo :-(

(Własny serwer, logowanie ID/hasło).
Która wersja serwera ?
Możesz mi udostępniać dostęp do Twojego serwera do testu ? (2016)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Android”