Ubiquiti UniFi w domku jednorodzinnym

Awatar użytkownika
klimasstudio
Posty: 1114
Rejestracja: śr sie 28, 2019 9:35 pm
Lokalizacja: localhost
Kontakt:

pzygmunt pisze: pn wrz 19, 2022 7:05 pm Najbardziej popularne/przydatne w switch-ach zarządzanych to chyba możliwość tworzenia VLAN-ów.
Ja korzystam z LAGa czyli dwa porty są spięte jako kadencji do serwera I transmisja z switcha do serwera może być do 2GB/s. Więcej urządzeń w tej samej chwili ma większą przepustowosc. Dyski zastosowane w macierzy pozwalają na duże predkosci.
Więc chodź OSUPLUJE Ci dom :mrgreen:

Druk 3D - > https://klimastech.eu.org/druk-3d
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

jaku2k pisze: pn wrz 19, 2022 10:26 pm Czy ma ktoś wyrobione zdanie nt. U6 lite?
Ja mam jeden u6 lite. Mam też jeden uap AC lite.
Osobiście nie widzę żadnej różnicy w pracy między nimi, ale mam na tyle słaby internet, że nie korzystam z ich potencjału.
Zasięg te urządzenia mają słabszy niż routery Huawei, które miałem wcześniej w domu.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
Budek
Posty: 172
Rejestracja: ndz kwie 08, 2018 2:53 pm

klimasstudio pisze: wt wrz 20, 2022 12:03 am
pzygmunt pisze: pn wrz 19, 2022 7:05 pm Najbardziej popularne/przydatne w switch-ach zarządzanych to chyba możliwość tworzenia VLAN-ów.
Ja korzystam z LAGa czyli dwa porty są spięte jako kadencji do serwera I transmisja z switcha do serwera może być do 2GB/s. Więcej urządzeń w tej samej chwili ma większą przepustowosc. Dyski zastosowane w macierzy pozwalają na duże predkosci.
Cześć, to tak nie działa, że prędkości się sumują. Możesz wykorzystać ale dwie sesje po 1GB/s.

/Budek
Awatar użytkownika
klimasstudio
Posty: 1114
Rejestracja: śr sie 28, 2019 9:35 pm
Lokalizacja: localhost
Kontakt:

Budek pisze: śr wrz 21, 2022 12:04 pm
klimasstudio pisze: wt wrz 20, 2022 12:03 am
pzygmunt pisze: pn wrz 19, 2022 7:05 pm Najbardziej popularne/przydatne w switch-ach zarządzanych to chyba możliwość tworzenia VLAN-ów.
Ja korzystam z LAGa czyli dwa porty są spięte jako kadencji do serwera I transmisja z switcha do serwera może być do 2GB/s. Więcej urządzeń w tej samej chwili ma większą przepustowosc. Dyski zastosowane w macierzy pozwalają na duże predkosci.
Cześć, to tak nie działa, że prędkości się sumują. Możesz wykorzystać ale dwie sesje po 1GB/s.

/Budek
speedtest.png
speedtest.png (37.95 KiB) Przejrzano 380 razy
Mój lokalny SpeedTest
Więc chodź OSUPLUJE Ci dom :mrgreen:

Druk 3D - > https://klimastech.eu.org/druk-3d
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”