Iphone 14 dodawanie scen

pawel.energo@wp.pl

Witam wszystkich. Mam pytanie w jaki sposób mogę dodać sceny na iphonie z supli script. Wcześniej miałem samsunga i świetnie to działało za pomocą skrutow http
Awatar użytkownika
pzygmunt
Kontakt:

Aplikacja "Skróty"
pawel.energo@wp.pl

Tak. Próbowałem przez aplikację skróty ale wklejając ulr z supla scripts przy wykonywaniu skrótu pokazuje się okno do logowania(nie idzie się zalogować) wklejając ulr z supla cloud z linków bezpośrednich przy wykonaniu skrutu wyświetla się ten link i dopiero można wykonać scenę. Chciałbym doprowadzić do tego żeby bezpośrednio po uruchomieniu skrutu wykonała się scena
Ostatnio zmieniony czw lis 24, 2022 9:16 pm przez pawel.energo@wp.pl, łącznie zmieniany 1 raz.
YoMan

pawel.energo@wp.pl pisze: śr lis 23, 2022 10:58 pm Tak. Próbowałem przez aplikację skróty ale wklejając ulr z supla scripts przy wykonywaniu skrutu pokazuje się okno do logowania(nie idzie się zalogować) wklejając ulr z supla cloud z linków bezpośrednich przy wykonaniu skrutu wyświetla się ten link i dopiero można wykonać scenę. Chciałbym doprowadzić do tego żeby bezpośrednio po uruchomieniu skrutu wykonała się scena
"skrÓty" ... oczy bolą ;)
YoMan
ODPOWIEDZ

Wróć do „SUPLA Scripts”