Dahua i Supla

Masz pomysł na funkcjonalność lub koncepcję na rozwój projektu. Opisz wszystko tutaj.
Tancerz90!
Posty: 4
Rejestracja: pn lut 08, 2021 12:29 pm

Witam,
Mam videomofon dahua z podpięciem do bramy wjazdowej wszystko po IP (brak wifi ze względu na odległość).
Czy jest jakieś urządzenie z supli które mogę podłączyć w domu żebym miał to smart. Obecnie mam 2 ekrany i musze za każdym razem podchodzić do ekranu żeby komuś otworzyć furtkę lub bramę, ewentualnie widze to w aplikacji gdsmm na telefonie. Chciałbym powiedzieć do głośnika otwórz bramę + jeśli otwieram bramę wjazdową to otwiera mi się też brama garażowa (w bramie garażowej mam suple SBW-02).

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18277
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Jaki model ?
Awatar użytkownika
michael
Posty: 1299
Rejestracja: śr lis 09, 2016 8:00 am
Lokalizacja: Wojkowice

Ja u siebie mam przy bramie tylko kabelki łączące dom z podjazdem, a moduł SBW-02 do obsługi bramy i furtki siedzi w piwnicy, gdzie ma dostęp do WiFi.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
tomkowski
Posty: 372
Rejestracja: wt paź 09, 2018 7:16 pm
Lokalizacja: Orzesze

Tancerz90! pisze: pt lut 19, 2021 8:16 am Witam,
Mam videomofon dahua z podpięciem do bramy wjazdowej wszystko po IP (brak wifi ze względu na odległość).
Czy jest jakieś urządzenie z supli które mogę podłączyć w domu żebym miał to smart. Obecnie mam 2 ekrany i musze za każdym razem podchodzić do ekranu żeby komuś otworzyć furtkę lub bramę, ewentualnie widze to w aplikacji gdsmm na telefonie. Chciałbym powiedzieć do głośnika otwórz bramę + jeśli otwieram bramę wjazdową to otwiera mi się też brama garażowa (w bramie garażowej mam suple SBW-02).

Pozdrawiam
Gdsmm dawało możliwość otwierania z apki. Przynajmniej jakiś czas temu. Podobnie jak odbierania połączenia z bramofomu z podglądem z kamery.
No chyba że Twoje urządzenia tego nie wspierają lub coś się zmieniło w tej materii.
leo
Posty: 16
Rejestracja: czw cze 28, 2018 10:55 am
Lokalizacja: Częstochowa

Witam

Podłączę się w temacie Dahua. Posiadam wideofon DHI-VTH5321GW-W Monitor na androidzie 8.1.0. Po instalacji Supla uruchamia się tylko w położeniu pionowym (monitor oczywiście poziomo ). Instalowałem już z forum, wersje apk obsługująca wyświetlanie poziome niestety nie działa. Prosił bym o pomoc lub podpowiedź gdzie szukać rozwiązania
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomysły i koncepcje”