ROW-04m problem wifi

ronpaul
Posts: 45
Joined: Wed Apr 14, 2021 12:30 pm

Post

Mirosław F. wrote: Thu Dec 15, 2022 2:02 pm Prześlij go do Nas.
Ten problem nie powinien wystąpić.
Mirku, potrzebuję na gwałt naprawić tego ROW'a. Wpierw będę próbował sam przelutować stycznik z innego martwego ROW-02m
o którym pisałem tu:
viewtopic.php?t=11979 (to jeszcze inna sztuka).

W każdym razie sprawdźcie sobie scenariusz co się dzieje w sytuacji gdy stycznik przycisku jest permanentnie zwarty i dochodzi do resetu zasilania, bo to u mnie się stało (dopiero po tym całkiem przestała świecić kontrolka Wifi, zanim zrobiłem reset zasilania to miałem cały czas tryb konfiguracyjny z którego nie mogłem wyjść...bo przycisk był pod obudową).

Pytanie - jeśli go przelutuję i sam stycznik będzie OK to powinno działać ? Czy ten scenariusz z zwarciem przycisku i resetem zasilania jest znany (i czy normalne że kontrolka Wifi wtedy nie świeci) ?
User avatar
Mirosław F.
Posts: 1797
Joined: Tue Aug 22, 2017 8:09 pm
Location: Pszczyna - ZAMEL

Post

ronpaul wrote: Thu Dec 15, 2022 9:00 pm
Mirosław F. wrote: Thu Dec 15, 2022 2:02 pm Prześlij go do Nas.
Ten problem nie powinien wystąpić.
Mirku, potrzebuję na gwałt naprawić tego ROW'a. Wpierw będę próbował sam przelutować stycznik z innego martwego ROW-02m
o którym pisałem tu:
viewtopic.php?t=11979 (to jeszcze inna sztuka).

W każdym razie sprawdźcie sobie scenariusz co się dzieje w sytuacji gdy stycznik przycisku jest permanentnie zwarty i dochodzi do resetu zasilania, bo to u mnie się stało (dopiero po tym całkiem przestała świecić kontrolka Wifi, zanim zrobiłem reset zasilania to miałem cały czas tryb konfiguracyjny z którego nie mogłem wyjść...bo przycisk był pod obudową).

Pytanie - jeśli go przelutuję i sam stycznik będzie OK to powinno działać ? Czy ten scenariusz z zwarciem przycisku i resetem zasilania jest znany (i czy normalne że kontrolka Wifi wtedy nie świeci) ?
Jeżeli otworzysz obudowę to utracisz gwarancję. Sprawdzę co się dzieje jeżeli przycisk ciągle jest zwarty. Zachęcam jednak abyś przysłał - w tym wypadku oba urządzenia do Nas.
43-200 Pszczyna
ul. Zielona 27
Wsparcie techniczne: 32 211-35-55
ronpaul
Posts: 45
Joined: Wed Apr 14, 2021 12:30 pm

Post

[/quote]
Jeżeli otworzysz obudowę to utracisz gwarancję.
[/quote]

Tak wiem, mimo wszystko zaryzykuję bo zależy mi na czasie. Robicie płatne naprawy pogwarancyjne ?
ronpaul
Posts: 45
Joined: Wed Apr 14, 2021 12:30 pm

Post

EDIT:

Zwarty przycisk od trybu konfiguracyjnego wymieniłem we własnym zakresie, kontrolka Wifi pojawiła się i urządzenie zaczęło pracować poprawnie, ale utraciło ustawienia użytkownika które trzeba było wprowadzać na nowo (najprawdopodobniej reset zasilania z wciśniętym przyciskiem resetuje urządzenie lub ustawienia).

Gwoli ścisłości - ryzyko wymiany wziąłem na siebie tracąc gwarancję. Na szczęście się udało ;)

Return to “ZAMEL ROW-04m”