ZAMEL - no to zaczynamy :)

magx2
Posty: 352
Rejestracja: śr maja 17, 2017 1:27 pm
Kontakt:

Jakie są ceny?
Java 4 Life :twisted:

API Java
GUI
Server Mock

Awatar użytkownika
slawek
Posty: 2465
Rejestracja: pn mar 14, 2016 11:48 pm
Lokalizacja: Biała Podlaska

ROW-02 - 249,90
SRW-01,SLW-01 - 179,90
PNW-01 chyba 119,90
TEORIA jest wtedy gdy wszystko wiemy i nic nie działa
PRAKTYKA jest wtedy gdy wszystko działa a my nie wiemy dlaczego
My łączymy teorię z praktyką czyli nic nie działa i nikt nie wie dlaczego
magx2
Posty: 352
Rejestracja: śr maja 17, 2017 1:27 pm
Kontakt:

No fakt trochę drogo. Liczę że Ernest da jakąś fajną zniżkę :)
Java 4 Life :twisted:

API Java
GUI
Server Mock

Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18333
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Z tego co już się dowiedziałem to nie były ceny oficjalne tylko wrzucone tak na oko przez osobę, która przygotowuje strony produktowe w Zamel-u, ale to już @Ernest powinien się do tego odnieść.
Awatar użytkownika
Ernest
Posty: 214
Rejestracja: wt paź 04, 2016 6:37 am

Hej,

Przepraszam wszystkich za zamieszanie ale rzeczywiście wychwyciliście przez moment próbną publikację produktów na stronie. Ceny, które się pojawiły to był tylko test kolegi zajmującego się stroną - i na pewno nie będą takie wysokie. Ceny, które prezentujemy na stronie są cenami cennikowymi - tzn nasi odbiorcy (hurtownie, sklepy, sieciówki itp.: ) kupują produkty z rabatem. W tym tygodniu dział handlowy przygotowuje się do publikacji cennika w związku z tym aktualne ceny znajdą się również w sklepie. Dla forumowiczów, jeżeli tylko będziecie zainteresowani, przygotujemy kod rabatowy - pozwalający na zakup w atrakcyjnych cenach - proszę o info na priv.
magx2
Posty: 352
Rejestracja: śr maja 17, 2017 1:27 pm
Kontakt:

Coś nie mogę dodać ROW-02 do koszyka. Czy moduły są już dostępne w sprzedaży czy tylko można poczytać o nich opisy?

BTW. Będę wdzięczny jeżeli wyślesz mi kod zniżkowy na priv :)
Java 4 Life :twisted:

API Java
GUI
Server Mock

Sibikk
Posty: 366
Rejestracja: pn lis 07, 2016 12:42 pm
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

@Ernest a jak idą prace nad SRW03 :-)
Obrazek
Mark
Posty: 5
Rejestracja: pt wrz 15, 2017 9:01 am

Lechu_ pisze: śr sie 09, 2017 1:14 pm też chętnie potestuje taki moduł :)
Również bym przetestowałem, ale testy się chyba zakończyły to gdzie można kupić i za ile
Lechu_
Posty: 204
Rejestracja: wt paź 11, 2016 5:41 pm

Moduły na testy poszły, ja się nie załapałem :/ Powyżej w postach masz linka gdzie kupić a za chwilę (jak napisał @Ernest) będą oficjalne ceny i ewentualne kody zniżkowe dla zainteresowanych.
daro
Posty: 15
Rejestracja: ndz paź 15, 2017 5:51 pm

Ernest pisze: pn lis 06, 2017 6:30 am Dla forumowiczów, jeżeli tylko będziecie zainteresowani, przygotujemy kod rabatowy - pozwalający na zakup w atrakcyjnych cenach - proszę o info na priv.
Wiadomo kiedy ruszy sprzedaż SRW-01 w Waszym sklepie? Ciagle nie można dodać do koszyka :(
Lub kiedy będą dostępne w Castoramie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja”