Zasilanie awaryjne dla modułów

Awatar użytkownika
Basmar
Kontakt:

Robert Błaszczak pisze: wt sty 24, 2023 12:18 pm Accu litowo-jonowe lub li-po 3.7V
Podziękował ;)
Na złość mamie...
Wezmę udział w Supla Offline Party 2023 :lol:
Pietras81

Ja urzywam czegoś takiego do samego routera kilka minut daje rade.
https://allegro.pl/oferta/zasilacz-awar ... 0683336818
https://pietras-81.aqi.eco/
Awatar użytkownika
Basmar
Kontakt:

Pietras81 pisze: wt sty 24, 2023 4:45 pm Ja urzywam czegoś takiego do samego routera kilka minut daje rade.
https://allegro.pl/oferta/zasilacz-awar ... 0683336818
Dzięki za info. to naprawdę ciekawy temat
Mam prośbę do moderatorów, wiem, że temat nie jest bezpośrednio związany z systemem, ale na takie rozwiązania warto by zrobić wiki page, żeby wszystko, co dobre było w jednym miejscu, a nierozsypane po forum.

Czasami ciężko znaleźć pogrupowane odpowiedzi, podobnie jak zbiór ikon dla aplikacji
Na złość mamie...
vajera

to nasze forum jest trochę jak stajnie Augiasza...tylko kandydatów na Heraklesa wciąż brak... ;)
Awatar użytkownika
Basmar
Kontakt:

Nie chciałem głośno tego mówić....
Dlatego pomysł o Wiki. W chatach i linkach jest sporo wartościowych informacji, tylko trudno je znaleźć w jednym konkretnym miejscu.
Dla przykładu temat zasilania awaryjnego.
Na początku pytania w stylu "po co Ci to..." a pod koniec konkretne linki i rozwiązania.
Kolejny temat to ikony, byłoby świetnie, gdyby była kopalnia ikon w jednym miejscu, a nie po całym forum w milionach formatów i rozmiarów.
Zresztą co ja się tu produkuje, dopiero od kilku miesięcy się udzielam i frycowego jeszcze nie spłaciłem.
:lol:
Na złość mamie...
YoMan

Basmar pisze: śr sty 25, 2023 9:07 am Nie chciałem głośno tego mówić....
Dlatego pomysł o Wiki. W chatach i linkach jest sporo wartościowych informacji, tylko trudno je znaleźć w jednym konkretnym miejscu.
Dla przykładu temat zasilania awaryjnego.
Na początku pytania w stylu "po co Ci to..." a pod koniec konkretne linki i rozwiązania.
Kolejny temat to ikony, byłoby świetnie, gdyby była kopalnia ikon w jednym miejscu, a nie po całym forum w milionach formatów i rozmiarów.
Zresztą co ja się tu produkuje, dopiero od kilku miesięcy się udzielam i frycowego jeszcze nie spłaciłem.
:lol:
Ośmielę się zauważyć, że skoro tutaj dołączyłeś to stałeś się współautorem tego forum. A skoro tak i masz taki pomysł to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby utworzyć otwarty folder w chmurze darmowej lub pogadać z @pzygmunt czy może wydzielić jakiś folder na serwerze do którego będziemy wrzucać ikonki. Niestety łatwo powiedzieć trudniej zrobić, ponieważ powstają kwestie legalności ikonek i ACSoftware (podmiot zarządzający) może się obawiać odpowiedzialności. Poza tym ktoś musiałby pilnować, żeby ikonki posortować, dzielić na foldery, przypilnować rozmiarów, etc. Podejmujesz rękawicę?
YoMan

no to teraz tak z przymrużeniem oka (bez żadnej złośliwości) - rozmowa o zrobieniu choćby trochę porządku powoduje większy bałagan .... bo odbywa się w wątku o "zasilaniu awaryjnym" :lol:
YoMan
Kontakt:

@Basmar
Wydaje mi się, że @pzygmunt wspominał coś o powstawaniu serwisu do dzielenia się ikonami.
Pozdrawiam
Jakub

PS. Wezmę udział w Supla Offline Party 2023
YoMan

jaku2k pisze: śr sty 25, 2023 7:18 pm @Basmar
Wydaje mi się, że @pzygmunt wspominał coś o powstawaniu serwisu do dzielenia się ikonami.
inicjatywa oddolna przy stosunkowo błahym problemie wobec ogromu potrzeb rozwoju co do samej supli i ograniczonych mocy przerobowych adminów chyba nie zaszkodzi? jak powstanie oficjalny serwis to sie przeniesie
YoMan

jaku2k pisze: śr sty 25, 2023 7:18 pm @Basmar
viewtopic.php?p=135263#p135263
Widzimy się na Supla Offline Party - 29 lipca 2023 :!:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja”