ZAMEL - no to zaczynamy :)

Ronko107
Posts: 5
Joined: Sat Nov 11, 2017 3:10 pm

Post

Cześć,
Kiedy będzie dostępny ROW-02 w sprzedaży?
sdsi
Posts: 134
Joined: Tue Nov 14, 2017 10:20 am

Post

Dzień dobry,

Czy można już oficjalnie kupować w sklepie Zamel'a nowe produkty? SLW-01 nie da się dodać do koszyka.

Zauważyłem też, że instrukcje nowych produktów kierują do ROW-01.

Będę wdzięczny za informacje.

Z pozdrowieniami
Lupa
Posts: 19
Joined: Sun Oct 22, 2017 12:05 pm

Post

sdsi wrote: Tue Nov 14, 2017 10:24 am Dzień dobry,

Czy można już oficjalnie kupować w sklepie Zamel'a nowe produkty? SLW-01 nie da się dodać do koszyka.

Zauważyłem też, że instrukcje nowych produktów kierują do ROW-01.

Będę wdzięczny za informacje.

Z pozdrowieniami
Mam ten sam problem i te same pytanie, SLW-01 nie da sie dodac do koszyka, podobnie jak ROW-02 pomimo ze sa dostepne na stronie juz od ponad tygodnia. Z kuponów zniżkowych też narazie nic z tego, pomimo że wysyłałem PRIVy tak jak proszono.
Ktoś ma jakieś informacje co sie dzieje?
magx2
Posts: 352
Joined: Wed May 17, 2017 1:27 pm

Post

Obserwuję ten wątek od samego początku i według mnie Zamel ma jakiś problem. Ostatnie co Ernest pisał to to że negocjują ceny z dystrybutorami i kontakt się urwał. Więc podejrzewam, że jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę :twisted:
Java 4 Life :twisted:

API Java
GUI
Server Mock

sdsi
Posts: 134
Joined: Tue Nov 14, 2017 10:20 am

Post

Czyli rozumiem, że produkty są ale kupić ich się nie da...
User avatar
Lucas
Posts: 833
Joined: Mon Jul 31, 2017 7:11 am
Location: Chrzanów

Post

magx2 wrote: Tue Nov 14, 2017 2:09 pm Obserwuję ten wątek od samego początku i według mnie Zamel ma jakiś problem. Ostatnie co Ernest pisał to to że negocjują ceny z dystrybutorami i kontakt się urwał. Więc podejrzewam, że jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę :twisted:
I nawet @Ernest ostatnio mniej aktywny. Miejmy nadzieję, że jest to związane z wprowadzaniem nowych modeli na rynek...
User avatar
Ernest
Posts: 214
Joined: Tue Oct 04, 2016 6:37 am

Post

Hej,

Dużo się dzieje ostatnio dlatego mam na wszystko mało czasu. Wszystko bardzo fajnie się rozkręca a w tle to produkujemy nowe produkty :) Każdy nowy produkt to naprawdę duże przedsięwzięcie dla firmy. Każdy produkt musi przejść przez wszystkie działy produkcyjne - więc na każdym etapie siedzimy z kolegami z produkcji i doglądamy, żeby finalny produkt był naprawdę dobry. Do każdego etapu przygotowujemy dokumentację produkcyjną i dogrywamy każdy proces. Do tego wszystkiego dla każdego produktu musi być instrukcja, strona, materiały graficzne, nadruk laserowy, opakowanie itd. Naprawdę wielkie przedsięwzięcie. A staramy się żeby każdy produkt był "idealny" stąd czasem trzeba na to więcej czasu. No i najlepsze jeszcze to że do każdego z produktów trzeba zrobić tester, który czasem jest trudniejszy od finalnego produktu. Pozostają jeszcze badania w certyfikowanym laboratorium, żeby produkty spokojnie mogły być opisane znaczkiem CE. Więc pracujemy ciężko.

Mam propozycję dla forumowiczów, jeżeli macie ochotę się zebrać i wpaść do nas i zobaczyć "Jak to jest zrobione" to zapraszam. Chętnie spotkam się z wami i oprowadzę was po naszej fabryce. Chciałbym żebyście zobaczyli jak tworzymy, produkujemy i sprzedajemy. Czekam na waszą propozycję :)

No i jeszcze po tym wstępie chciałbym się pochwalić, że w dniu dzisiejszym wprowadzamy oficjalnie do sprzedaży :D :D :D :D ROW-02 i SRW-01 - nareszcie. Zgodnie z obietnicą przygotuję dla was kod zakupowy dla forumowiczów !!!!!

No to zaczynamy :)

Ernest
User avatar
Ernest
Posts: 214
Joined: Tue Oct 04, 2016 6:37 am

Post

magx2 wrote: Tue Nov 14, 2017 2:09 pm Obserwuję ten wątek od samego początku i według mnie Zamel ma jakiś problem. Ostatnie co Ernest pisał to to że negocjują ceny z dystrybutorami i kontakt się urwał. Więc podejrzewam, że jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę :twisted:
Wszystko OK. Kwestie dystrybucyjne są trudne ale wszystko na dobrej drodze. :)
janbra
Posts: 6
Joined: Mon Nov 13, 2017 12:43 pm

Post

Nareszcie jakieś dobre informacje :lol:
User avatar
michael
Posts: 1299
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:00 am
Location: Wojkowice

Post

Ernest wrote: Wed Nov 15, 2017 6:17 am
Mam propozycję dla forumowiczów, jeżeli macie ochotę się zebrać i wpaść do nas i zobaczyć "Jak to jest zrobione" to zapraszam. Chętnie spotkam się z wami i oprowadzę was po naszej fabryce. Chciałbym żebyście zobaczyli jak tworzymy, produkujemy i sprzedajemy. Czekam na waszą propozycję :)
To ja bardzo chętnie zapiszę się na taką wycieczkę :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Return to “Ogólna dyskusja”