Kupię kilka sztuk osuplowanych sonoff m5

robertklepacki94
Posty: 941
Rejestracja: czw wrz 02, 2021 1:06 pm

Dlatego wole żeby ktoś sobie sam zakupił odpowiednie.
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023
mmiikk
Posty: 439
Rejestracja: pn sie 06, 2018 1:27 pm

Albert pisze: śr mar 15, 2023 11:43 am Trzeba tylko wziąć pod uwagę, że tam wcale nie musi siedzieć esp8266 czy esp32. Mówię o tych linkach z Ali. Może tam siedzieć (i jak dla mnie najbardziej prawdopodobne jest) że siedzi jakiś BEKEN, a jego nie osupluje.
Dlatego m.in. wole to dać do zrobienia komuś kto już to robił z danym sprzętem. Przyszłość esp w gotowych modułach jest najłagodniej mówiąc niepewna, co będzie wtedy z suplą? zostanie tylko DIY i kilka modułów zamela?

Co do chipów to WB3S jest pinowo zgodny z ESP-12F może to by było rozwiązanie? Niestety mam za mało wiedzy na ten temat, także ewentualna podmiana czipa jest poza moim zasięgiem.ale wciąż się łudze ze jak nie tak to inaczej się będzie dało osuplować.
Ostatnio zmieniony śr mar 15, 2023 9:18 pm przez mmiikk, łącznie zmieniany 1 raz.
mmiikk
Posty: 439
Rejestracja: pn sie 06, 2018 1:27 pm

robertklepacki94 pisze: śr mar 15, 2023 12:00 pm Dlatego wole żeby ktoś sobie sam zakupił odpowiednie.
Dziękuję za propozycje, czy ewentualna podmiana czipów na zgodne z wyprowadzeniami była by tez możliwa w razie gdyby nie było tam esp? np WB3S jest pinowo zgodny z ESP-12F
robertklepacki94
Posty: 941
Rejestracja: czw wrz 02, 2021 1:06 pm

mmiikk pisze: śr mar 15, 2023 9:15 pm
robertklepacki94 pisze: śr mar 15, 2023 12:00 pm Dlatego wole żeby ktoś sobie sam zakupił odpowiednie.
Dziękuję za propozycje, czy ewentualna podmiana czipów na zgodne z wyprowadzeniami była by tez możliwa w razie gdyby nie było tam esp? np WB3S jest pinowo zgodny z ESP-12F
Z tego co patrzyłem na Allegro to w Sonoffach M5 sprzedawcy piszą nawet w aukcji że siedzi tam ESP32. Nie wiem jak jest na Ali ale może warto przejrzeć opinie tam często piszą co siedzi w środku.

P.S. Sam się zainteresowałem serią M5 zwłaszcza tą pasującą do puszek łączonych i chyba jutro zamówię i podmienię te szklane dotykowe, bo w nich wyklikać AT to tragedia :D :lol:
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023
mmiikk
Posty: 439
Rejestracja: pn sie 06, 2018 1:27 pm

robertklepacki94 pisze: śr mar 15, 2023 9:37 pm
mmiikk pisze: śr mar 15, 2023 9:15 pm
robertklepacki94 pisze: śr mar 15, 2023 12:00 pm Dlatego wole żeby ktoś sobie sam zakupił odpowiednie.
Dziękuję za propozycje, czy ewentualna podmiana czipów na zgodne z wyprowadzeniami była by tez możliwa w razie gdyby nie było tam esp? np WB3S jest pinowo zgodny z ESP-12F
Z tego co patrzyłem na Allegro to w Sonoffach M5 sprzedawcy piszą nawet w aukcji że siedzi tam ESP32. Nie wiem jak jest na Ali ale może warto przejrzeć opinie tam często piszą co siedzi w środku.

P.S. Sam się zainteresowałem serią M5 zwłaszcza tą pasującą do puszek łączonych i chyba jutro zamówię i podmienię te szklane dotykowe, bo w nich wyklikać AT to tragedia :D :lol:
W każdej jednej ofercie w Ali jaką przeglądam szukam znaków ESP, niestety bez rezultatów .'
ps. Te szklane masz w jakiej wersji? Gdyby były białe i pojedyncze, w obecnej sytuacji chętnie 3 bym przygarnął nie za miliony ;)
robertklepacki94
Posty: 941
Rejestracja: czw wrz 02, 2021 1:06 pm

Na ali ceny prawie takie same jak na Allegro to kup tu, zawsze można zwrócić.
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023
wary
Posty: 59
Rejestracja: pn kwie 26, 2021 10:43 pm

Na czym stanęło? W necie ktos kombinowal aby obejsc brak n https://eightify.app/summary/technology ... tral-setup
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia / Giełda / Zlecenia”