ZAMEL - no to zaczynamy :)

PLF10T
Posty: 233
Rejestracja: ndz maja 22, 2016 6:24 pm

Ernest pisze: pn lis 20, 2017 8:10 am (...)
1. KODY - specjalnie dla forumowiczów (mam nadzieje że będzie OK) przygotuje kody do -40% rabatu (akcja ograniczona dla forumowiczów i testerów) - proszę na priv info jakie produkty i ile sztuk - dla każdego przygotuje indywidualny kod

(...)
Kiedy będą kody?
Lupa
Posty: 19
Rejestracja: ndz paź 22, 2017 12:05 pm

PLF10T pisze: pt lis 24, 2017 11:29 am
Ernest pisze: pn lis 20, 2017 8:10 am (...)
1. KODY - specjalnie dla forumowiczów (mam nadzieje że będzie OK) przygotuje kody do -40% rabatu (akcja ograniczona dla forumowiczów i testerów) - proszę na priv info jakie produkty i ile sztuk - dla każdego przygotuje indywidualny kod

(...)
Kiedy będą kody?

Chyba nie będzie, albo dostaną je tylko osoby które przyjadą na spotkanie.
Wysyłałem PW do Ernesta kilkukrotnie ale bez odzewu.

Póki co dzisiaj jest promocja ( jakiś black friday )
https://e-sklep.zamel.pl/kategoria-produktu/supla/
na kod "BlackSupla" jest 25% zniżki
PLF10T
Posty: 233
Rejestracja: ndz maja 22, 2016 6:24 pm

Lupa pisze: pt lis 24, 2017 12:55 pm (...)


Chyba nie będzie, albo dostaną je tylko osoby które przyjadą na spotkanie.
Wysyłałem PW do Ernesta kilkukrotnie ale bez odzewu.
(...)

Eee ... chyba nie? @Ernest deklarował kody specjalne dla forumowiczów nie wiążąc tego z udziałem w spotkaniu. Też wysłałem chęc zakupu na priv i też bez odzewu ... :shock:
Awatar użytkownika
Ernest
Posty: 212
Rejestracja: wt paź 04, 2016 6:37 am

Witam,

Już śpieszę z wyjaśnieniami:

1. Spotkanie nie jest powiązane z kodami dla forumowiczów - kod przekazany dzisiaj dla pierwszej grupy osób - które wysłały zapytanie w dniu 20 listopada - Sporo zapytań zostało wysłanych więc w natłoku wszystkich działań wymaga to sporo pracy. Celem kodów jest udostępnienie społeczności możliwości przetestowania produktów produktowanych przez nas dla Supli

2. Kolejne osoby na bieżąco będą obsługiwane w przyszłym tygodniu :)

3. Pamiętajcie, że tutaj teraz mamy bardzo gorący okres związany z wprowadzeniem nowych produktów - strasznie mało ostatnio śpię :)

4. Poziomy cen - wiem, że wzbudzają u was wiele kontrowersji i chciałbym powiedzieć, że ich poziom wynika z zupełnie innych powodów - niż chęć zysku. Pamiętajcie, że jeżeli kupujemy produkt importowany z Chin i wprowadzany na rynek polski z pominięciem dystrybucji uzyskujemy produkt na pewno tańszy. Nasza cena rynkowo prezentowana na sklepie to cena katalogowa - tak nasz rynek jest skonstruowany - że głównym odbiorcą produktów w naszej branży jest dystrybucja, sklepy, pośrednicy oraz instalatorzy. Każdy z uczestników tego rynku jest ważny i bierze udział w procesie dostarczania produktu do klienta - i raczej tak zostanie.
Awatar użytkownika
Lucas
Posty: 833
Rejestracja: pn lip 31, 2017 7:11 am
Lokalizacja: Chrzanów

Lupa pisze: pt lis 24, 2017 12:55 pm Póki co dzisiaj jest promocja ( jakiś black friday )
https://e-sklep.zamel.pl/kategoria-produktu/supla/
na kod "BlackSupla" jest 25% zniżki
Tylko w przypadku np. PNW-01 owa zniżka jest pozorna, bo na stronie supla.zamel.pl PNW-01 kosztuje 99.99 zł, a na stronie e-sklep.zamel.pl już 133.33 zł, więc po "zniżce" i tak wyjdzie normalna cena...
Lupa
Posty: 19
Rejestracja: ndz paź 22, 2017 12:05 pm

Ktoś już dostał jakieś kody ?
PLF10T
Posty: 233
Rejestracja: ndz maja 22, 2016 6:24 pm

Ja dostałem. Zamówienie w realizacji :)
GOLDEN
Posty: 73
Rejestracja: sob lis 04, 2017 4:45 pm
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Witam

Jako by się dało, też prosiłbym o jakieś kod zniżkowy, bo zaczynam przygodę z SUPLĄ i chętnie bym protestował ROW-02.
Poza tym pytanko, planujecie wypuścić ROW'a w wersji na szynę?
Bo mam 3 miejsca gdzie łatwiej byłoby mi zastosować urządzenie na szynę.

Pozdrawiam
GOLDEN!!!
Tomalaaa
Posty: 2
Rejestracja: śr lis 22, 2017 7:04 pm

Czy kody zniżkowe będą wysyłane? Zgłosiłem się zaraz na początku i do tej pory żadnego kodu nie dostałem...
Lupa
Posty: 19
Rejestracja: ndz paź 22, 2017 12:05 pm

Ernest pisze: pt lis 24, 2017 1:20 pm Witam,

Już śpieszę z wyjaśnieniami:

1. Spotkanie nie jest powiązane z kodami dla forumowiczów - kod przekazany dzisiaj dla pierwszej grupy osób - które wysłały zapytanie w dniu 20 listopada - Sporo zapytań zostało wysłanych więc w natłoku wszystkich działań wymaga to sporo pracy. Celem kodów jest udostępnienie społeczności możliwości przetestowania produktów produktowanych przez nas dla Supli

2. Kolejne osoby na bieżąco będą obsługiwane w przyszłym tygodniu :)

3. Pamiętajcie, że tutaj teraz mamy bardzo gorący okres związany z wprowadzeniem nowych produktów - strasznie mało ostatnio śpię :)

4. Poziomy cen - wiem, że wzbudzają u was wiele kontrowersji i chciałbym powiedzieć, że ich poziom wynika z zupełnie innych powodów - niż chęć zysku. Pamiętajcie, że jeżeli kupujemy produkt importowany z Chin i wprowadzany na rynek polski z pominięciem dystrybucji uzyskujemy produkt na pewno tańszy. Nasza cena rynkowo prezentowana na sklepie to cena katalogowa - tak nasz rynek jest skonstruowany - że głównym odbiorcą produktów w naszej branży jest dystrybucja, sklepy, pośrednicy oraz instalatorzy. Każdy z uczestników tego rynku jest ważny i bierze udział w procesie dostarczania produktu do klienta - i raczej tak zostanie.
Ernest , co z kodami ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja”