Sonoff Basic 537,88 zł

siba
Posty: 99
Rejestracja: pn lut 06, 2017 4:01 pm
Lokalizacja: Kraków

shimano73 pisze: pn gru 18, 2017 8:53 pm Kiedyś było zabronione sprzedawać czegoś, czego się nie posiadało
Myślę że dalej tak jest tylko musiałby się znaleźć taki klient mądry inaczej który się skusi na taką ofertę i potem będzie dociekał dlaczego jego sonoff za 537,88zł tak długo nie dociera do niego :lol: .
tekbar
Posty: 15
Rejestracja: czw cze 08, 2017 11:25 pm

Od kiedy na allegro wprowadzili nowe kryteria wyszukiwania po "trafności", na wynik wyszukiwania ma wpływ także ilość sprzedanych przedmiotów. Aukcje na których jest sprzedane więcej przedmiotów są wyżej w wynikach wyszukiwania, dlatego sprzedawca któremu brakuje towaru kombinuje aby utrzymać aukcję "przy życiu" i nie narobić sobie problemu z niezadowolonymi klientami którzy nie chcą długo czekać na towar. Zmienia więc cenę (od jakiegoś czasu jest to możliwe) na taką przy której nikt normalny nie kupi i po sprawie.
Ponadto wysoka cena (z dużą ilością sprzedanych przedmiotów) powoduje to że aukcja też się wyżej pozycjonuje.

Ot taki trick jak sobie radzić na coraz trudniejszym rynku jakim jest allegro :)

Swoją drogą sporo jest takich aukcji w kategoriach z zabawkami (sezon w pełni, a braki się zdarzają).

Ps, Pomysł z darmowym kredytem też jest niezły ;-)
Awatar użytkownika
fracz
Posty: 2256
Rejestracja: pt paź 28, 2016 10:56 pm
Lokalizacja: Kraków

Ja wcześniej widzialem tą aukcję i one były po 37,88. Myślę więc że się kolesiowi skończyły i zanim dojdzie paczka z chin podniósł cenę nie usuwając aukcji - by właśnie zachować historię zakupów tak jak pisze kolega wyżej.

Kredyty - świetne :D W sumie ostatnio się zdziwiłem jak do aukcji którą obserwuję przyszło mi takie powiadomienie:
lancuszek.jpg
lancuszek.jpg (28.51 KiB) Przejrzano 3206 razy
A teraz już rozumiem... LOL
Awatar użytkownika
slawek
Posty: 2465
Rejestracja: pn mar 14, 2016 11:48 pm
Lokalizacja: Biała Podlaska

Ja dostałem taką odpowiedź:

"Dziękujemy za wiadomość. Wystąpił błąd w naszym systemie informatycznym, aktualnie trwają prace nad przywróceniem jego sprawności.
Zachęcamy do zaobserwowania aukcji ( przycisk "obserwuj" - można go znaleźć na aukcji ).
Gdy problem zostanie rozwiązany to cena powinna ulec zmianie na niższą (wtedy zakup przedmiotu będzie możliwy, tylko i wyłącznie poprzez serwis allegro).

Przepraszamy za wszelkie niedogodności,
Pozdrawiamy Serdecznie
Zespół ESG


W dniu 11 grudnia 2017 22:16 użytkownik Allegro <powiadomienia@allegro.pl> napisał:

Wiadomość od: XXXXXXXXX
Strona z przedmiotem: Moduł 8-kanałowy przekaźnik 5V DC 230V"
TEORIA jest wtedy gdy wszystko wiemy i nic nie działa
PRAKTYKA jest wtedy gdy wszystko działa a my nie wiemy dlaczego
My łączymy teorię z praktyką czyli nic nie działa i nikt nie wie dlaczego
becON
Posty: 35
Rejestracja: czw lis 16, 2017 12:02 am

To automat. Sprzedający nie ma towaru lub nagle musiał wziąć wolne.
Sam ostatnio obserwowałem ofertę która w krótkim czasie zrdożała dwa razy a następnie wracała do poprzedniej ceny.

A skoro przy temacie:
W związku z budową w moim mieszkaniu ogrzewania elektrycznego, realizowanego za pomocą folii grzewczej na podczerwień,
zamierzam niebawem kupić jeszcze co najmniej dwa (a docelowo cztery) urządzenia:
Na pewno jeden Sonoff TH10/16 z termometrem, higrometrem, oraz Sonoff Basic z termometrem. Zamierzam i tak wymienić w nich przekaźniki na mocniejsze SSR.
Chciałbym aby oba urządzenia miały wgraną Suplę, jeżeli to możliwe - z korektą wskazań termometru.
I najchętniej kupiłbym to od kogoś na tym forum.

Nie jestem "programistą" chociaż ogarniam podstawy elektryki i elektroniki. Kupowanie urządzeń do flaschowania i marnowanie czasu na naukę, eliminowanie błędów oraz ewentualne czekanie na rozwiązanie wynikłych z tego problemów mija się z celem.

Proszę mnie źle nie zrozumieć: nie będę na przykład kupował narzędzi, uczył się kłaść glazurę aby położyć kilkanaście kafelkow w kuchni.

Reasumując: i tak kupię Sonoffy, ale wolę od kogoś z forum.
grzegorzmcewp
Posty: 120
Rejestracja: czw gru 29, 2016 4:47 pm

koleś wcześniej sprzedawał to za 53,78 więc wydaje mi się że to ewidentnie błąd albo poprostu ktoś widzi sprzedane ponad 60 sztuk cena jak widać to kupuje bo to musi być dobre:)
corso
Posty: 31
Rejestracja: pt lis 17, 2017 7:38 am
Lokalizacja: Ruda Śląska

Cena już wróciła do normy, 37,88 za sztukę. Pewnie gość czekał na dostawę, tak jak parę osób pisało.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja”