Otwieranie Asystentem Google powoduje kilkukrotne zamykanie/otwieranie

J.Pod
Posts: 3
Joined: Fri Dec 10, 2021 9:20 am

Post

Mam problem.
Od około dwóch lat mam podłączony SBW-01 do bramy (centralka Libra C MA) i działał bez problemu - zarówno poprzez aplikację, jak i Asystenta.

Od kilku dni wariuje - Po podaniu komendy otwierania przez Asystenta brama się otwiera, ale po równo 15 sekundach się samoczynnie zamyka, po kolejnych 15 znów otwiera i tak kilka razy otwiera i zamyka. Pilotem normalnie się zamyka i otwiera, tak samo aplikacją w telefonie - wszystko działa bez problemu.

W chmurze wszystko wygląda jak zawsze, nic w ustawieniach nie zmieniałem, nie ma żadnego timera samoczynnego zamknięcia. Kontaktron wyświetla stan otwarcia/zamknięcia w porządku. Odłączałem całą centralkę od prądu, Suplę w telefonie odłączałem i na nowo konfigurowałem w Asystencie. Jedyne czego nie robiłem to twardy reset SBW i ponowna konfiguracja (czego wolałbym uniknąć - mesh u sąsiada i problemy z konfiguracją)

Nie mam pomysłu co można z tym zrobić, szukałem na forum, ale bez skutku, czy miał ktoś podobny przypadek?

Pozdrawiam Jurek.
User avatar
pzygmunt
Posts: 18356
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków

Post

Na cloud.supla.org kliknij przycisk "Otwórz" i obserwuj zachowanie. Następnie powtórz z przyciskiem "Zamknij". Napisz jaki był rezultat.

Return to “ZAMEL SBW-01”