Gosund P1

User avatar
Lucas
Posts: 833
Joined: Mon Jul 31, 2017 7:11 am
Location: Chrzanów

Post

Zidane wrote: Fri Aug 18, 2023 11:27 am Skalibrowałem urządzenie ale pomiar jest bardzo przekłamany.
Często pojawiają się piki które są nierealne do podłączonego obciążenia. Realne obciążenie ~130W a piki po 500W.
Zawyżyłem też że w listwie zamontowany jest układ HLW8032 zamiast CSE7766. Ale układy są niby równoważne.
Mam wgrany GG v7.4.12

Ma ktoś starszą wersje kompilacji GG na której działa mu poprawnie pomiar? I mógłby udostępnić do testów.
Mam dokładnie tak samo. Też wgrałem w zeszłym tygodniu GG 7.4.12 do listwy i pomiar bardzo skacze. Moja listwa nabiła kilkadziesiąt kWh, choć praktycznie mało co było włączane. Zrobiłem jeszcze raz kalibrację, żeby sprawdzić czy też tak będzie nabijać.
Pietras81
Posts: 1730
Joined: Sun Feb 17, 2019 6:56 am
Location: Osielsko

Post

Goral64 wrote: Fri Aug 18, 2023 12:47 pm Mam takiego starocia z lutego. Chodzi na nim 1 moja listwa.
Witam,
Możesz w wolnej chwili zerknąć czy wartości godzinnego lub dziennego poboru energii w miarę się zgadzają - ja zaktualizował do najnowszego i jest lipa muszę wrócić do starszej wersji dość że są jakieś dziwne piki to jeszcze godzinne pokazuje o połowę mniejsze niż podłączone odbiorniki.
https://pietras-81.aqi.eco/

Return to “Gotowy sprzęt”