ZAMEL - no to zaczynamy :)

andras
Posty: 463
Rejestracja: pt gru 30, 2016 5:51 pm

Dołączam do pytania ,
Ernest , co z kodami ?
bicker
Posty: 469
Rejestracja: wt lut 02, 2016 8:18 am

a kody będą ???
Tomalaaa
Posty: 2
Rejestracja: śr lis 22, 2017 7:04 pm

ja również czekam i póki co nic...
sobek
Posty: 1
Rejestracja: wt sty 16, 2018 12:16 pm

Dołączam się o prośbę o kod
Sk_uter
Posty: 471
Rejestracja: wt mar 13, 2018 1:52 pm

Witajcie,
chciałbym skorzystać z 7-kanałowego modułu ROW-07 (elektryka, oświetlenie), który chciałbym podłączyć pod windę, aby móc sterować ją z telefonu.

Rozmawiałem z Ernestem i potwierdził mi, że niedługo może pojawić się 7 kanałowy moduł, który mógłbym wykorzystać do mojego pomysłu, lecz moduł ten będzie na 230V, a u mnie potrzebne będzie 24V czy ktoś już tak modyfikował te moduły, aby pod 24V chodziły?

I teraz pytanie co do samego oprogramowania, bo ma być na 6 opcji:
  • wezwanie windy do góry
  • wezwanie windy na dół
  • piętro -1
  • piętro 0
  • piętro 1
  • wezwanie pomocy
Są to zwykłe przyciski, wiec w aplikacji myślę, że można wybrać opcję wł/wył np światła, czy takie coś zadziała?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Sk_uter pisze: pn kwie 09, 2018 12:27 pm Witajcie,
chciałbym skorzystać z 7-kanałowego modułu ROW-07 (elektryka, oświetlenie), który chciałbym podłączyć pod windę, aby móc sterować ją z telefonu.

Rozmawiałem z Ernestem i potwierdził mi, że niedługo może pojawić się 7 kanałowy moduł, który mógłbym wykorzystać do mojego pomysłu, lecz moduł ten będzie na 230V, a u mnie potrzebne będzie 24V czy ktoś już tak modyfikował te moduły, aby pod 24V chodziły?

I teraz pytanie co do samego oprogramowania, bo ma być na 6 opcji:
  • wezwanie windy do góry
  • wezwanie windy na dół
  • piętro -1
  • piętro 0
  • piętro 1
  • wezwanie pomocy
Są to zwykłe przyciski, wiec w aplikacji myślę, że można wybrać opcję wł/wył np światła, czy takie coś zadziała?
Aby miało to sens to potrzebny byłby kanał "Winda" i w szczegółach byłyby te przyciski.
Sk_uter
Posty: 471
Rejestracja: wt mar 13, 2018 1:52 pm

Da się coś takiego w aplikacji zrobić? Bo nie mam sprzętu SUPLI, dopiero chcę zacząć z tym przygodę, bo aktualnie używam EXTRA FREE, a chciałbym teraz ustawić wszystko na telefon.
Sibikk
Posty: 366
Rejestracja: pn lis 07, 2016 12:42 pm
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

A przejdzie to "UDET" ? :roll: chyba że będzie służyło wyłącznie jako peryferia wspomagające.
Obrazek
Sk_uter
Posty: 471
Rejestracja: wt mar 13, 2018 1:52 pm

Co to UDET?
Sibikk
Posty: 366
Rejestracja: pn lis 07, 2016 12:42 pm
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Urząd Dozoru Technicznego podlegają pod tą instytucje wszelkie urządzenia podnoszące, windy, dźwigi itd raz w roku obowiązkowa kontrola i wiele obostrzeń.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja”