Supla i Inea ZTE ZXHN H3640 + MESH

User avatar
myxhir
Posts: 361
Joined: Thu Jan 07, 2021 12:16 pm
Location: Skórzewo, Poznań

Post

Hej wszystkim,
Zostawiam posta dla "potomnych" z racji że w Inei miałem już leciwy sprzęt, który już nie działał poprawnie, został mi on wymieniony na ten z tytułu. Wcześniej używałem TL-Linka + Repeter aby mieć sieć w całym domu głównie pod suple. Oprócz urządzeń Zamela mam kilka DIY oraz Gosundy + Shelly. Oczywiście po wymianie starego Routera na nowy nadałem to samo SSID i hasło do Wi-Fi i co się okazało tylko kilka urządzeń Supli mi działało, tzn. podłączyło się do chmury. Głównie działały Zamele ale pozostałe na GG nie łączyły się z siecią. Żeby nie robić długiego posta. W ustawieniach Routera a ten obsługuje WI-Fi6 musiałem

+ w konfigu od Wi-Fi dla sieći 2.4 na b/g/n. Domyślnie było b/g/n/ax to jest jedna sprawa.
+ w ustawieniach szyfrowania wybrać WPA2-PSK-AES, domyślnie było WPA/WPA2-PSK-TKIP/AES i na tych pierwotnych ustawieniach to nie działało

Po ustawieniu powyższych wszystko działa i poprawnie się łączy z działający Meshem ;)
Może się komuś przyda
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Return to “FAQ / Jak to zrobić”