Nowy binding dla Supli w OpenHAB - Stabilna wersja do testów!

magx2
Posts: 352
Joined: Wed May 17, 2017 1:27 pm

Post

Cześć wszystkim!

Mam ogromną przyjemność ogłosić, że wreszcie udało się dokończyć binding dla Supli w OpenHAB! Długo oczekiwana funkcjonalność jest teraz dostępna dla wszystkich użytkowników, zarówno tych korzystających z chmury, jak i tych preferujących lokalne serwery.

Binding został przetestowany i udostępniony w formie pliku JAR na dysku Googla. Aby go zainstalować, wystarczy dodać ten plik do folderu addons w swoim OpenHABie. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj: link.

Jestem pewny stabilności tego rozwiązania, jednakże zachęcam do dalszego testowania i zgłaszania wszelkich błędów w tym wątku. Osobiście przetestowałem binding na kilku różnych urządzeniach, w tym na ROW-01, ROW-02 i MEWce, i wszystko wydaje się działać poprawnie.

Chociaż docelowo planujemy zmergować ten binding do głównego repozytorium bindingów, niestety nie nastąpi to szybko. Dlatego też, w międzyczasie, załączam plik JAR dla waszej wygody.

Dla zainteresowanych kodem, można go znaleźć tutaj.

Warto wspomnieć, że dalszy rozwój i testowanie są niezbędne. Wasza opinia i feedback są nieocenione w procesie udoskonalania tego bindingu!

A jeśli chciałbyś wesprzeć moją pracę, zapraszam do kupienia mi kawy na jednej z tych stron: Ko-fi lub BuyCoffee. Twój wkład będzie nie tylko motywacją, ale także pomocą w dalszym rozwoju tego i innych projektów.

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie i wsparcie!
Java 4 Life :twisted:

API Java
GUI
Server Mock

Return to “OpenHAB”