Jak połączyć dwa suple?

Patryk125
Posty: 57
Rejestracja: śr lis 09, 2016 9:15 am

Witam, mam pytanie w domu korzystam z paragramu supla więc telefon jest skonfigurowany z systemem domowym, w miejscu pracy także jest aktywny system supla i mam pytanie czy jest jakaś możliwość aby na 1 telefonie połączyć jak by te 2 oddzielne miejsca by nie było trzeba co raz zmieniać ustawienia w telefonie lub korzystania z innego aparatu? dziękuje.
Awatar użytkownika
Espablo
Posty: 1754
Rejestracja: śr cze 29, 2016 5:04 pm
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

Utwórz sobie nową lokalizację. Rozwiąże to Twój problem.
Każde urządzenie elektryczne działa o wiele lepiej jeśli podłączysz je do prądu. :? :roll:
Awatar użytkownika
fracz
Posty: 2256
Rejestracja: pt paź 28, 2016 10:56 pm
Lokalizacja: Kraków

Nie wiem czy autorowi nie chodzi o możliwość połączenia w jednej aplikacji lokalizacji z kilku kont. W domu masz swoją a w pracy administruje suplą szef i daje pracownikom wybrane identyfikator dostępu.

Obecnie chyba nie jest wspierany taki scenariusz.
besix
Posty: 263
Rejestracja: ndz mar 20, 2016 9:51 pm

Poruszałem ten temat już jakiś czas temu i wiem ,że nie ma takiej opcji żeby dwa konta ( dwa różne adresy serwerów ) obsłużyć bez zmiany ustawień w aplikacji , możesz to zrobić tak jak proponuje Espablo , jeden serwer w obu miejscach i dwie lokalizacje np dom i praca
Seba5120
Posty: 318
Rejestracja: pn paź 31, 2016 1:33 pm

Ewentualnie zrobić kopię aplikacji na telefonie.
Słyszałem że coś takiego można zrobić :)
I na jednej konfigurujesz jeden serwer na drugiej drugi :)
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18324
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Planuje wprowadzić możliwość dodania kilku kont do jednej aplikacji.
Patryk125
Posty: 57
Rejestracja: śr lis 09, 2016 9:15 am

dziękuje za liczne odpowiedzi... jak na razie utworzyłem nowe konto firmowe w supla cloud i korzystam z app. innym aparatem, a mianowicie przed wejściem do mojego `serwisu` w pracy powiesiłem na ścianie tablet na stałe podłączony pod ładowanie jako panel sterowania... tablet jest zabezpieczony kodem więc żadna osoba bez uprawnień nie otworzy mi drzwi czy zapali światło na różnych stanowisk :) a jak by nadeszła potrzeba otwarcia drzwi na odległość czy zapalenia światła to przecież szef oraz logistyk mają appke na telefon zgraną więc mogą spokojnie wykonać tą czynność sami :)
piotrosie
Posty: 1
Rejestracja: sob kwie 28, 2018 11:17 am

Witam
Nie dawno miałem podobny problem, poradziłem sobie dzięki aplikacji App Cloner. Stworzyłem klona aplikacji, zmieniając kolor ikony, dodałem nowy identyfikator w SUPLA i tak otrzymałem możliwości sterownia modułami w domu jak i w pracy. Świetna sprawa :)
Awatar użytkownika
slawek
Posty: 2465
Rejestracja: pn mar 14, 2016 11:48 pm
Lokalizacja: Biała Podlaska

Mamy jeszcze apkę NICE...
TEORIA jest wtedy gdy wszystko wiemy i nic nie działa
PRAKTYKA jest wtedy gdy wszystko działa a my nie wiemy dlaczego
My łączymy teorię z praktyką czyli nic nie działa i nikt nie wie dlaczego
r14
Posty: 14
Rejestracja: ndz lut 24, 2019 10:04 am

Odświeżę wątek - chyba nic nie ruszyło w temacie... ?
Zainstalowałem Suple na moim osiedlu, brama, furtki.... tylko problem jest teraz z tymi, którzy korzystają ze swoich urządzeń...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”