ZAMEL - no to zaczynamy :)

Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2278
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

Row-07? Czy to ma 7 kanałów? To ja piszę się na testy. Wrzuce do sterowania akwarium. Będzie chodził 24/24
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
andras
Posty: 463
Rejestracja: pt gru 30, 2016 5:51 pm

Jeśli kilka kanałów to po testujemy :)
Awatar użytkownika
shimano73
Posty: 1972
Rejestracja: ndz lut 28, 2016 12:27 pm
Lokalizacja: Orzesze
Kontakt:

Pamietam ze były plany aby sterować 3 roletami ale bez przycisków lokalnych
W elektronice jak nie wiadomo o co chodzi to zwykle chodzi o zasilanie

Wezmę udział w Supla Offline Party 2024 :)
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2278
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

No dobra. A jak jest ze sterowaniem bram warsztatowych? Myślicie że są kompatybilne?
Każda zazwyczaj ma zasilanie 400v plus roznicowopradowy i zero więc 230 bez problemu do zasilenia modułu. Guzik górą/dół raczej też nie problem podłączyć.

Mam styczność z warsztatami w Zachodniopomorskiem, Lubuskiem , Pomorskiem . Ernest napiszna priv
Ostatnio zmieniony pt maja 11, 2018 8:02 pm przez QLQ, łącznie zmieniany 1 raz.
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18324
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

QLQ pisze: pt maja 11, 2018 7:52 pm No dobra. A jak jest ze sterowaniem bram warsztatowych? Myślicie że są kompatybilne? Mam styczność z warsztatami w Zachodniopomorskiem, Lubuskiem , Pomorskiem . Ernest napiszna priv
Czym się różnią ?
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2278
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

Sterowanie raczej tak jak brama garażowa.
Myślę że chętnych by trochę było.
Trochę wyedytowalem poprzedni post. Przepraszam za błędy ale pisze z tela i tak jest łatwiej.
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
enzoaw
Posty: 13
Rejestracja: pn maja 21, 2018 10:39 am

Witam,

Wykorzystałem SRW-01 jako sterownik markizy tarasowej, rozwiązanie sprawdza się świetnie, moje pytanie brzmi, czy jest sposób podmiany ikony w supla cloud :) ? taki detal a jednak fajnie by wyglądał .

Marcin
Awatar użytkownika
Lucas
Posty: 833
Rejestracja: pn lip 31, 2017 7:11 am
Lokalizacja: Chrzanów

enzoaw pisze: wt maja 22, 2018 8:17 am Witam,

Wykorzystałem SRW-01 jako sterownik markizy tarasowej, rozwiązanie sprawdza się świetnie, moje pytanie brzmi, czy jest sposób podmiany ikony w supla cloud :) ? taki detal a jednak fajnie by wyglądał .

Marcin
Na razie nie ma takiej możliwości. Dla SRW-01 jest więcej potencjalnych zastosowań niż tylko rolety (np. wspomniane markizy, ekrany do projektorów, itp.). Chyba najlepiej @pzygmunt zna odpowiedź na to pytanie ;)
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18324
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Lucas pisze: wt maja 22, 2018 12:47 pm
enzoaw pisze: wt maja 22, 2018 8:17 am Witam,

Wykorzystałem SRW-01 jako sterownik markizy tarasowej, rozwiązanie sprawdza się świetnie, moje pytanie brzmi, czy jest sposób podmiany ikony w supla cloud :) ? taki detal a jednak fajnie by wyglądał .

Marcin
Na razie nie ma takiej możliwości. Dla SRW-01 jest więcej potencjalnych zastosowań niż tylko rolety (np. wspomniane markizy, ekrany do projektorów, itp.). Chyba najlepiej @pzygmunt zna odpowiedź na to pytanie ;)
Tu nie chodzi tylko o ikonkę ale również o komponent w szczegółach, który wizualizuje położenie rolety/markizy itd.
Będzie w przyszłości.
missim
Posty: 37
Rejestracja: pt lis 30, 2018 11:08 pm

Ernest pisze: pt sie 04, 2017 12:04 pm Cześć wszystkim...

Oficjalnie chciałbym dołączyć do dyskusji dotyczącej rozwoju projektu SUPLA. Nazywam się Ernest i w firmie Zamel odpowiedzialny jestem za prowadzenie projektu SUPLA. Chciałbym dowiedzieć się z waszej strony jak możemy dopasować się do waszych potrzeb. Jeżeli macie uwagi, propozycję oraz koncepcję dotyczące produktów które istnieją (narazie ROW-01) oraz produktów, które wkrótce wprowadzimy:

dwukanałowy moduł ROW-02 (elektryka, oświetlenie)
7-kanałowy moduł ROW-07 (elektryka, oświetlenie)
sterownik RGB ( SLW-01)
1-kanałowy sterownik rolet SRW-01
3-kanałowy sterownik rolet SRW-03

to piszcie, będziemy chcieli reagować na wasze komentarze.

Na pewno będziemy potrzebowali waszego wsparcia w testowaniu nowych produktów, myślę że znajdziemy pakiet produktów do rozdania ;)

Jeżeli macie pytania postaram się odpowiadać na bieżąco :)

Ernest
Witam,
mam pytanie dotyczące podłączenia ROW-07, na kartoniku blistra widnieje informacja "7 x NO 5 A / 250 V AC (styk zwierny beznapięciowy)"
Czy dobrze rozumiem, że taki styk powinien być bezpotencjałowy ? W tym przypadku tak nie jest.
Tak czy tak działa to w ten sposób: zasilanie podłączamy do lewych górnych styków, dolny styk N jest zmostkowany z górnym N,
po włączeniu dowolnego kanału pojawia się napięcie, przycisk "config" steruje tylko OUT 7
Czy tak to ma działać, czy coś nie tak z moim egzemplarzem ?
Jacek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja”