GIEŁDA

Dunay
Posty: 74
Rejestracja: czw sty 04, 2018 7:39 pm

Cześć,

Nie znalazłem tematu, więc zakładam.

Sprzedam 4 sztuki ZAMEL supla SRW-01. Moduły były jedynie rozpakowane i sprawdzone. Wszystkie działają.
Sprzedaję, bo moje rolety niestety nie obsługują tego typu rozwiązania.

Cena: 100 zł/sztuka + wysyłka paczkomatem/poleconym (koperta bąbelkowa).
Dwie i więcej sztuk, wysyłka gratis.
wsosniak
Posty: 726
Rejestracja: sob cze 02, 2018 8:02 am

cześć
Jestem w trakcie sprzedawania moich sterowników radiowych INEL ST-01R (docelowo 14 do sprzedania) i właśnie sukcesywnie wymieniam je na SRW-01 . Może takich potrzebujesz ? cena za jeden 50zł (używany, w pełni sprawny, no i oczywiście bez gwarancji bo zamontowany 4 lata temu) .

Do tych twoich srw-01 masz fakturę (gwarancję) jakby coś było nie tak ?

a tak z ciekawości : co CI nie pasuje w tych srw-01 ? bo ja jestem nimi zachwycony i jakoś sobie nie wyobrażam żeby gdzieś nie pasowały
Nie jestem fachowcem jeśli chodzi o silniki do rolet ale chyba wszystkie mają 4 kable :
-PE,
-N ,
-ruch silnika w jedną strone,
- ruch silnika w drugą stronę

napisz coś więcej , bo może nie będziesz musiał ich sprzedawać tylko je ustawić … skalibrować i będzie wszystko chodziło

pozdr
Dunay
Posty: 74
Rejestracja: czw sty 04, 2018 7:39 pm

wsosniak pisze: ndz cze 10, 2018 2:09 pm cześć
Jestem w trakcie sprzedawania moich sterowników radiowych INEL ST-01R (docelowo 14 do sprzedania) i właśnie sukcesywnie wymieniam je na SRW-01 . Może takich potrzebujesz ? cena za jeden 50zł (używany, w pełni sprawny, no i oczywiście bez gwarancji bo zamontowany 4 lata temu) .

Do tych twoich srw-01 masz fakturę (gwarancję) jakby coś było nie tak ?

a tak z ciekawości : co CI nie pasuje w tych srw-01 ? bo ja jestem nimi zachwycony i jakoś sobie nie wyobrażam żeby gdzieś nie pasowały
Nie jestem fachowcem jeśli chodzi o silniki do rolet ale chyba wszystkie mają 4 kable :
-PE,
-N ,
-ruch silnika w jedną strone,
- ruch silnika w drugą stronę

napisz coś więcej , bo może nie będziesz musiał ich sprzedawać tylko je ustawić … skalibrować i będzie wszystko chodziło

pozdr
Rolety są radiowe od Aluprof. Z rolety wychodzi tylko N, L i PE. Zatem nic nie wskóramy. Jedyne wyjście to w przyszłości współpraca 433Mhz z Suplą ;) Koleś u którego kupowałem rolety powiedział mi że podłączy bez problemu. Nawet dałem mu jeden moduł żeby przetestował (nawet go nie otworzył). Jak przyszło do montowania rolet, to okazało się, że dupa. 500 zł umoczone.

Co do gwary. Muszę poszukać pudełka z którym przyszły. Zamawiane na dlaelektrykow pl. Jak weźmiesz wszystkie 4 to stówkę oszczędzisz ;) Jakby coś to pisz priv
mareks6
Posty: 260
Rejestracja: sob sty 13, 2018 4:39 pm
Lokalizacja: Opole

a to nie prościej rozebrać roletę i podpiąć się z SRW bezpośrednio w niej? Silnik taki sam jak wszędzie, jedynie sygnały góra/dół nie są wyprowadzone na zewnątrz obudowy...
Awatar użytkownika
Duch__
Posty: 1782
Rejestracja: śr sie 24, 2016 7:26 pm
Lokalizacja: Opole

A gwarancja na rolety itp? Myślał kolega? 100zł per SRW-01 kontra 500zł za roletę do okna?
Obrazek
Lechu_
Posty: 204
Rejestracja: wt paź 11, 2016 5:41 pm

Wziąłbym dwie sztuki. Odezwij sie na prv.
mateola
Posty: 22
Rejestracja: wt kwie 03, 2018 3:05 pm

A moze wiecie jak stworzyc cos ala wirtualny przycisk to wtedy bede potrafil zintegrowac sterowanie 433 Mhz z Supla
viewtopic.php?f=9&t=3505
Awatar użytkownika
Espablo
Posty: 1754
Rejestracja: śr cze 29, 2016 5:04 pm
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

mateola pisze: czw cze 14, 2018 4:57 pm A moze wiecie jak stworzyc cos ala...
Proszę nie robić bałaganu na forum i trzymaj się tematu. Popraw swoje posty i nie używaj czerwonego koloru. Ten kolor jest zarezerwowany dla moderatorów.
Każde urządzenie elektryczne działa o wiele lepiej jeśli podłączysz je do prądu. :? :roll:
mateola
Posty: 22
Rejestracja: wt kwie 03, 2018 3:05 pm

Espablo pisze: czw cze 14, 2018 6:39 pm
mateola pisze: czw cze 14, 2018 4:57 pm A moze wiecie jak stworzyc cos ala...
Proszę nie robić bałaganu na forum i trzymaj się tematu. Popraw swoje posty i nie używaj czerwonego koloru. Ten kolor jest zarezerwowany dla moderatorów.
Kolor poprawilem, nie znalem tej zasady. A zwyczajnie szukam pomocy, wydawalo mi sie ze od tego jest wlasnie to forum.
Awatar użytkownika
Espablo
Posty: 1754
Rejestracja: śr cze 29, 2016 5:04 pm
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

Jak mam jakiś problem to na początek szukam na forum czy ktoś nie miał podobnych. Jeśli nie znalazłem to zakładam nowy temat. Doklejanie się do wątku nie związanego z tematem powoduje bałagan. To znowu utrudnia poszukiwania odpowiedzi i uszczypliwe uwagi ze strony początkujących suplowiczów.
Proszę pilnuj tego a będzie nam łatwiej panować nad forum. Dziękuję
Każde urządzenie elektryczne działa o wiele lepiej jeśli podłączysz je do prądu. :? :roll:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja”