Wideo poradnik - Podłączenie gniazdka elektrycznego z wykorzystaniem modułu SUPLA ROW-01

Sterownik jednokanałowy
Awatar użytkownika
Lucas
Posty: 833
Rejestracja: pn lip 31, 2017 7:11 am
Lokalizacja: Chrzanów

Poradnik fajny, ale czekam, aż Zamel opracuje moduł, który będzie miał większą obciążalność prądową i wytrzyma powiedzmy 2500W.
Bo to, że ja go będę miał w tym gniazdku to będę wiedział. Ale ktoś inny włączy mi w to gniazdo żelazko i już nie będzie tak fajnie...
Awatar użytkownika
Duch__
Posty: 1779
Rejestracja: śr sie 24, 2016 7:26 pm
Lokalizacja: Opole

Lepszy był by moduł na szynę DIN sterujący kilkoma obwodami, wtedy można by szaleć.
Obrazek
Sk_uter
Posty: 471
Rejestracja: wt mar 13, 2018 1:52 pm

Lucas pisze: czw kwie 19, 2018 10:22 am
Poradnik fajny, ale czekam, aż Zamel opracuje moduł, który będzie miał większą obciążalność prądową i wytrzyma powiedzmy 2500W.
Bo to, że ja go będę miał w tym gniazdku to będę wiedział. Ale ktoś inny włączy mi w to gniazdo żelazko i już nie będzie tak fajnie...
A co się stanie jak da się za dużą moc? Zastanawiam się, aby dać to pod listę antyprzepięciową, chociaż głównie podłączone mam tam laptopa i ładowarki od telefonów, więc nie powinienem przekroczyć, lecz interesuje mnie co w trakcie przekroczenia
Awatar użytkownika
slawek
Posty: 2465
Rejestracja: pn mar 14, 2016 11:48 pm
Lokalizacja: Biała Podlaska

Sk_uter pisze: wt lip 31, 2018 5:51 pm
A co się stanie jak da się za dużą moc? Zastanawiam się, aby dać to pod listę antyprzepięciową, chociaż głównie podłączone mam tam laptopa i ładowarki od telefonów, więc nie powinienem przekroczyć, lecz interesuje mnie co w trakcie przekroczenia
...Siwy dym lub czarne chmury... :lol:
TEORIA jest wtedy gdy wszystko wiemy i nic nie działa
PRAKTYKA jest wtedy gdy wszystko działa a my nie wiemy dlaczego
My łączymy teorię z praktyką czyli nic nie działa i nikt nie wie dlaczego
Awatar użytkownika
Ernest
Posty: 212
Rejestracja: wt paź 04, 2016 6:37 am

Duch__ pisze: śr kwie 25, 2018 9:14 am Lepszy był by moduł na szynę DIN sterujący kilkoma obwodami, wtedy można by szaleć.
Już blisko ... testujemy ... poprawiamy :)
Gucio2607.
Posty: 508
Rejestracja: wt sie 22, 2017 1:56 pm

Taki troche sonoff 4ch?
Zainstalowane:
11x sonoff basic, 1x sonoff gate, 1x Yunshan, 2x H801, 7x sonoff touch(1,2,3 gang), 1x sonoff 4ch PRO
Sk_uter
Posty: 471
Rejestracja: wt mar 13, 2018 1:52 pm

Czy dostępne są gdzieś gniazdka na 2 złącza, aby móc podłączyć ROW-02, aby móc osobno sterować każdym z gniazdek?
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL ROW-01”