Firmware dla kontrolera RGBWW H801

szym3k
Posty: 268
Rejestracja: pn maja 15, 2017 10:32 am

A jest dostępny jakiś "mądrzejszy" kontroler niż H801 - chodzi mi głównie o rozbłyski światła gdy nie mamy internetu.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18282
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

szym3k pisze: śr wrz 19, 2018 8:51 pm A jest dostępny jakiś "mądrzejszy" kontroler niż H801 - chodzi mi głównie o rozbłyski światła gdy nie mamy internetu.
Zamel SLW-01
szym3k
Posty: 268
Rejestracja: pn maja 15, 2017 10:32 am

Tak, wiem ale on znowu nie ma wyjścia na biały kolor, wystarczyłby mi w sumie sterownik z dwoma białymi wyjściami.

https://www.banggood.com/ARILUX-AL-LC06 ... 61476.html

Ostatnio widziałem coś takiego, ale widzę, że na razie nikt nie ma go w swoich rękach.


Ogólnie moje wymagania to dwa białe kanały i przycisk, więc chyba zostanę przy h801, chyba, że da się jakoś ujarzmić zamela do tego celu?

Mam jeszcze pytanie czy przy białym kolorze przy wyłączeniu i włączaniu pamięta ostanie ustawienia jasności?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18282
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Zamel SLW-02
3xW

Zgłoś się do nich po prototyp
feszter
Posty: 95
Rejestracja: pn lip 30, 2018 7:36 pm

pzygmunt pisze: ndz wrz 16, 2018 12:55 pmSprawdź ten.
Coś jest z tym softem nie tak, LEDy gasną po jakimś czasie. Dopiero zmian ustawień koloru w aplikacji, załącza diody.

EDYTA: Wyłączenie LEDów następóje po rozbłysku.

EDYTA2: Winny jest router Asus który co godzinę zmieniał klucz WPA2. Po ustawieniu klucza stałego, problemu z LED już nie ma.
Zibi
Posty: 614
Rejestracja: śr lip 31, 2019 9:20 am
Lokalizacja: Białogard

Zamówiłem ten moduł z Chin. Chciałbym wgrac oprogramowanie, żeby móc sterować rgbw. Po przeczytaniu całego tematu nadal mam wątpliwości. Czy mogą być problemy z wgraniem softu tego modulu? Jeśli nie będę miał internetu to będą blysniecia?
Ten soft ze strony supli H801 wgra mi się bez problemu?
Połączenie RX-Rx, Tx-Tx? I zworka na j3 żeby wszedł w tryb flashowania?
Jarson78
Posty: 146
Rejestracja: pn cze 11, 2018 10:54 am

Wgrałem soft bez problemu. H801 jak jest podłączony do konwentra USB działa, widać go Supli jedna po podłączeniu go do zasilacza brak reakcji. Nic nie świeci, nic nie mruga, nie łączy się z siecią. Podłączałem do różnych zasilaczy ale to też nic nie dało.
W czym może być problem?
Awatar użytkownika
uchnast.michal
Posty: 1074
Rejestracja: wt cze 04, 2019 11:37 am

Jarson78 pisze: pn lut 17, 2020 10:24 pm Wgrałem soft bez problemu. H801 jak jest podłączony do konwentra USB działa, widać go Supli jedna po podłączeniu go do zasilacza brak reakcji. Nic nie świeci, nic nie mruga, nie łączy się z siecią. Podłączałem do różnych zasilaczy ale to też nic nie dało.
W czym może być problem?
Ja tak miałem gdy zasilacz był za słaby, uzywam paska 5v i ładowarki do telefonu 2A.
e-talking............
Byłem tam - Supla Offline Party 2023
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

a może zrobimy płytkę DiY pod to : https://en-forum.supla.org/viewtopic.php?f=10&t=5602
w week usiądę i może coś urodzę :)
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Zibi
Posty: 614
Rejestracja: śr lip 31, 2019 9:20 am
Lokalizacja: Białogard

Używam H801 ponad pół roku soft Zybiego bardzo fajnie to chodzi. Jedna rzecz której tylko można się przyczepić to taka, że gdy mamy brak neta to miga. Ja mam internet kablowy więc u mnie to nie występuje, ale u rodziców na wsi na radiówce zdarza się, że internet zanika i może to drażnić.
Jeszcze jedna ważna informacja. Nie wiem jak jest teraz, ale pół roku temu jak testowałem soft na oficjalnej stronie supli H801, ale coś z nim jest nie tak, ponieważ gdy wybieramy np zielony to zapali się inny kolor itd w sofcie Zybiego nie ma tego zjawiska.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości”