Firmware Multiboard

Awatar użytkownika
michael
Posty: 1299
Rejestracja: śr lis 09, 2016 8:00 am
Lokalizacja: Wojkowice

@Espablo przy okazji nowszej kompilacji popraw literówkę z "Chose board" na "Choose board", tak mi się rzuciło w oczy :P
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Bodi007pl
Posty: 17
Rejestracja: pt lis 23, 2018 12:05 pm

@Espablo
fajnie by było jak byś dodał do YUNTONG_Smart obsługę dodatkowego GPIO np 5 :)
Awatar użytkownika
Espablo
Posty: 1754
Rejestracja: śr cze 29, 2016 5:04 pm
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

Poprawki naniesione
Każde urządzenie elektryczne działa o wiele lepiej jeśli podłączysz je do prądu. :? :roll:
Kamus125
Posty: 13
Rejestracja: sob lut 17, 2018 8:19 am

Witam
Mam problem z wgraniem nowego multiboarda do duala R2, próbowałem ustawień z pliku readme, próbowałem najpierw wgrać działającą kompilację supli a poźniej multiboarda, oczywiście czyściłem pamięć, ale nic nie działa, sonoff nie wstaje, diody nie mrugają sieci nie ma. Ktoś pomoże ? w załączniku zrzut z esptoola
Załączniki
Bez tytułu.png
Bez tytułu.png (16.75 KiB) Przejrzano 3176 razy
goofy7
Posty: 21
Rejestracja: pt lip 27, 2018 7:15 pm

wczoraj wgrywałem do basic i o dziwo jak na s2x kilka dni temu mogłem wybrać 2 czujniki temp na tym miałem tylko jedno pole GPIO3 z możłiwością konfiguracji nie mogłem wybrać, że pod TX kolejny ale w tym przypadku nie było problemu bo w tym wypadku to nie było konieczne ;)
Bodi007pl
Posty: 17
Rejestracja: pt lis 23, 2018 12:05 pm

Espablo pisze: wt lis 27, 2018 9:04 pm Poprawki naniesione
Dzięki jesteś WIELKI!! ds18b20 działa perfekcyjnie !! :)
P.S. Czerwona dioda GPIO13 zapala się w gdy przekaźnik jest rozłączony, chyba lepiej by było odwrotnie
Ostatnio zmieniony śr lis 28, 2018 1:13 pm przez Bodi007pl, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Espablo
Posty: 1754
Rejestracja: śr cze 29, 2016 5:04 pm
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

Kamus125 pisze: wt lis 27, 2018 10:46 pm Witam
Mam problem z wgraniem nowego multiboarda do duala R2, próbowałem ustawień z pliku readme, próbowałem najpierw wgrać działającą kompilację supli a poźniej multiboarda, oczywiście czyściłem pamięć, ale nic nie działa, sonoff nie wstaje, diody nie mrugają sieci nie ma. Ktoś pomoże ? w załączniku zrzut z esptoola
Chyba nie czytałeś opisu w pierwszym poście.
Każde urządzenie elektryczne działa o wiele lepiej jeśli podłączysz je do prądu. :? :roll:
Kamus125
Posty: 13
Rejestracja: sob lut 17, 2018 8:19 am

Czytałem, ale umknęło mi że trzeba poczekać dłuższą chwilę, sprawdzę czy pójdzie, dzięki
Simono
Posty: 405
Rejestracja: pn wrz 17, 2018 5:26 pm

Ja też niby czytałem, a umknęło mi, że przy pierwszym uruchomieniu nie miga dioda :evil:
Kamus125
Posty: 13
Rejestracja: sob lut 17, 2018 8:19 am

powiem tak jestem Jełop! wgrywałem pliki na tysiąc sposobów, różnymi programami, w różnych ustawieniach, czekałem po kilka minut i NIC. Sonoff nie wstawał! teraz mnie oświeciło, że może coś z plikami, bo coś mało ważą, no i owszem jak je pobierałem to prawym myszy i zapisz element docelowy jako.. zamiast wejść w konkretny plik i wcisnąć download!!! Masakra jakaś, dwa dni z tym walczyłem :evil: :evil:
W każdym razie działa!! dzieki za pomoc
Zablokowany

Wróć do „Nowości”