Supla Scripts Powiadomienia 2.0

Masz pomysł na funkcjonalność lub koncepcję na rozwój projektu. Opisz wszystko tutaj.
Awatar użytkownika
Duch__
Posty: 1779
Rejestracja: śr sie 24, 2016 7:26 pm
Lokalizacja: Opole

fracz pisze: ndz lis 18, 2018 9:02 amPopytaj kolegów urządzeniowych z forum (Espablo. Duch__, Zybi)
Ja, robot :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
PuteR
Posty: 1421
Rejestracja: śr gru 06, 2017 10:07 am

fracz czy wiesz może czym może być spowodowany taki błąd w automate. Na własnej instalacji.

Kod: Zaznacz cały

java.io.EOFException: \n not found: size=0 content=...
Błąd pojawia się w Supla Scripts Configurator.
Awatar użytkownika
fracz
Posty: 2256
Rejestracja: pt paź 28, 2016 10:56 pm
Lokalizacja: Kraków

Dziwne. Usuń plik z karty pamięci suplascripts.cfg czy jakoś tak. W głównym katalogu powinien być. Potem spróbuj jescze raz.
Awatar użytkownika
PuteR
Posty: 1421
Rejestracja: śr gru 06, 2017 10:07 am

Na karcie pamięci w telefonie ten plik ma być? Bo nie mogę go zlokalizować.
Awatar użytkownika
fracz
Posty: 2256
Rejestracja: pt paź 28, 2016 10:56 pm
Lokalizacja: Kraków

Tak. Na karcie albo w pamieci wewnetrznej.
Awatar użytkownika
PuteR
Posty: 1421
Rejestracja: śr gru 06, 2017 10:07 am

Niestety nie mogę znaleźć takiego pliku nigdzie. Używam tylko menadżera na telefonie czy możliwe że nie jest on w stanie wyszukać? Ponowna instalacja automate mogła by pomóc czy wątpliwe?
Awatar użytkownika
PuteR
Posty: 1421
Rejestracja: śr gru 06, 2017 10:07 am

fracz pliku który podałeś najwyraźniej nie ma u mnie wcale, a teraz nie mogę dopisać do automate nawet konta które znajduje się na twoim serwerze co wcześniej było normalnie możliwe i jeszcze wczoraj działało, a teraz lipa.
Awatar użytkownika
fracz
Posty: 2256
Rejestracja: pt paź 28, 2016 10:56 pm
Lokalizacja: Kraków

Spróbuj usunąć uprawnienia Automate do czytania karty pamięci i zainstaluj je na nowo.
Awatar użytkownika
PuteR
Posty: 1421
Rejestracja: śr gru 06, 2017 10:07 am

fracz zrobiłem jak mówiłeś. Efekt jest taki że z twoim serwerem jest ok, ale na moim dalej to samo. Zauważyłem że jak loguje się na konto na komputerze to jest dobrze, a jak chce na komórce to wywala błędny login lub hasło chociaż są napewno poprawne.
Pawele
Posty: 176
Rejestracja: wt wrz 05, 2017 5:59 pm

U mnie powiadomienia działają, ale pomimo udzielenia wszystkich uprawnień aplikacji - nie ma ani wibracji, ani dźwięku ani nic. Jedynie pokazuje się powiadomienie :( EDIT: W ustawieniach w "Notification channels" trzeba sobie poustawiać ;)

A jeśli chce dane powiadomienie, aby zostało sprawdzone tylko raz np. o 22 i tylko raz pokazało się (jeśli warunek spełniony) to ustawiać czas jako warunek, czy jako czas (notacji crontab)?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomysły i koncepcje”