Wifi ROW-01

Sterownik jednokanałowy
rafiks2006@o2.pl
Posty: 13
Rejestracja: pn sty 07, 2019 7:49 pm

Witam zastosowałem wzmacniacz sygnalu i moje pytanie jest takie jest możliwość zmiany z mojego routera na ten wzmacniacz? W moich ROW-01?
Awatar użytkownika
Robert Błaszczak
Posty: 4007
Rejestracja: sob gru 22, 2018 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Jeśli wzmacniacz emituje inny SSID, to musisz wprowadzić ROW-01 w tryb konfiguracji. Robisz to przyciskając czerwony przycisk na urządzeniu przez 5 sek. (aż zacznie migać dioda) i łączysz się smartfonem z siecią Wi-Fi rozpoczynającą się od słowa ZAMEL. Po połączeniu z siecią uruchamiasz przeglądarkę na smartfonie i wpisujesz adres http://192.168.4.1. W formularzu podajesz nazwę sieci emitowanej przez wzmacniacz, hasło do tej sieci i pozostałe niezbędne informacje. Na koniec klikasz ZAPISZ i wciskasz czerwony przycisk na krótko. ROW-01 wyjdzie z trybu konfiguracji i połączy się z Twoją siecią emitowaną przez wzmacniacz.

Ps. 1. Sprawdź na laptopie lub smartfonie, czy na 100% Twoja sieć emitowana przez wzmacniacz udostępnia Internet.
Ps. 2. Innym sposobem wprowadzenia ROW-01 w tryb konfiguracji jest dziesięciokrotne szybkie wciskanie włącznika.
Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18333
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Jeżeli wzmacniacz emituje taką samą nazwę sieci i takie samo hasło to nic nie musisz więcej robić
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL ROW-01”