Supla Scripts Powiadomienia 2.0

Masz pomysł na funkcjonalność lub koncepcję na rozwój projektu. Opisz wszystko tutaj.
Awatar użytkownika
fracz
Posty: 2256
Rejestracja: pt paź 28, 2016 10:56 pm
Lokalizacja: Kraków

Jak uruchomisz flow w Automate to on chwilę mieli i potem się usypia - jest tam informacja "Running fibers". Wg tego co piszesz powinna ona być równa 2 - jest taka?
Awatar użytkownika
dawidd
Posty: 615
Rejestracja: wt gru 19, 2017 12:45 pm

Nie, mam tam 3
Awatar użytkownika
dawidd
Posty: 615
Rejestracja: wt gru 19, 2017 12:45 pm

Usunąłem SUPLA Notifications i jeszcze raz ściągnąłem i teraz pokazało się Running Fibers 2 i zaczęło działać
Dzięki za naprowadzenie
Jeszcze mam takie pytanie, poza powiadamianiem na gorze ekranu nie mam ani dźwięku ani wibracji podczas przyjscia wiadomosci. Sprawdziłem to na 2 tabletach z androidem 4,2 i 6. Na stronie supla scripts mam to zaznaczone. Czytałem ze ktoś już pisał o tym problemie ale nie było odpowiedzi
eradek
Posty: 81
Rejestracja: ndz wrz 09, 2018 5:32 pm

Hej!

Używam Supla Scripts i jest rewelacyjne, Fracz dzięki! Pytanko lub też propozycja jeżeli nie jest to zaimplementowane.

1. W tej chwili każdy ID ma osobną ramkę, czy można je ze sobą grupować, tak na przykład aby wszystkie kontrolery w kuchni miał w jednej ramce pt. "Kuchnia" itp.? Jak np. ma to miejsce w grupowaniu kanałów.
2. Do każdej ramki / ID jest znaczek "?", który sprawdza obecny stan, czy jest szansa aby dodać jeden duży przycisk "?" który zaktualizuje stany wszystkich IDków?
Dymek
Posty: 11
Rejestracja: śr wrz 12, 2018 8:45 pm

Czytam i czytam i w sumie to się zastanawiam czy nie można spiąć powiadomień z aplikacją supla (tą oficjalną) na androidzie ale bez procesu instalacji 4 aplikacji obok ??
Nie jest to chyba aż takie trudne żeby mieć możliwość włączania powiadomień do niektórych urządzeń?
Myślę tu np. o bramie garażowej przez którą można się dostać do domu i wolałbym być informowanym o jej otwarciu za każdym razem.

Chodzi mi przede wszystkim o profesjonalne postrzeganie całości projektu który jest połączony ze znaną firmą Zamel no i za chwilę z taką malutką firemką jak Google bo jak można poczytać w tym temacie nie zawsze wszystko działa.

tylko mnie nie zlinczujcie teraz bo ja już zainwestowałem w suplę i nie mam zamiaru z niej zrezygnować
Awatar użytkownika
fracz
Posty: 2256
Rejestracja: pt paź 28, 2016 10:56 pm
Lokalizacja: Kraków

Dymek
Posty: 11
Rejestracja: śr wrz 12, 2018 8:45 pm

widziałem mapę wcześniej
a jeśli chodzi o termin takich podpunktów jak powiadomienia, widgety czy sceny?
Awatar użytkownika
PuteR
Posty: 1421
Rejestracja: śr gru 06, 2017 10:07 am

fracz czemu pomimo tego że mam sprawdzanie warunków ustawione co minutę to powiadomienie wyświetla się co 6 minut tak samo widać to w logach co 6 minut. Suplascripts mam na malinie.
tcp
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 19, 2018 7:47 pm

Jak daje start Supla Notifications to mam taki komunikat. I mam not running. Co jest przyczyną ?
Załączniki
screenshot_2019-02-12-20-58-48.png
screenshot_2019-02-12-20-58-48.png (502.93 KiB) Przejrzano 2929 razy
Gucio2607.
Posty: 508
Rejestracja: wt sie 22, 2017 1:56 pm

Musisz w skryptach dodać swoje urzadzenie
Zainstalowane:
11x sonoff basic, 1x sonoff gate, 1x Yunshan, 2x H801, 7x sonoff touch(1,2,3 gang), 1x sonoff 4ch PRO
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomysły i koncepcje”