DIY SUPLA do puszki instalacyjnej podtynkowej

andrew8666
Posty: 3
Rejestracja: wt sie 30, 2016 11:03 am

Świetna robota Espablo! Podziwiam, że Ci się chce :)
Ja też oczywiście byłbym chętny na 5 szt. Pewnie będzie więcej chętnych na testy, więc nie wahaj się i rób zamówienie hurtowe ;)
Enc
Posty: 41
Rejestracja: śr kwie 27, 2016 3:02 pm

Dołączam się do zainteresowanych testami.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18330
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

@Espablo, sądzę, że pomysł wystawienia aukcji zaproponowany przez jednego z użytkowników jest słuszny.
Jakieś deklaracje padają, ale żadnych konkretów, a tak po aukcji będziesz miał konkretną ilość potrzebną do zamówienia i od razu środki na realizację.

Taka sugestia z mojej strony.
Awatar użytkownika
Espablo
Posty: 1754
Rejestracja: śr cze 29, 2016 5:04 pm
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

pzygmunt pisze:@Espablo, sądzę, że pomysł wystawienia aukcji zaproponowany przez jednego z użytkowników jest słuszny.
Jakieś deklaracje padają, ale żadnych konkretów, a tak po aukcji będziesz miał konkretną ilość potrzebną do zamówienia i od razu środki na realizację.

Taka sugestia z mojej strony.
Tak zrobię, a dla forumowiczów będzie mała promocja :D
Każde urządzenie elektryczne działa o wiele lepiej jeśli podłączysz je do prądu. :? :roll:
Awatar użytkownika
shimano73
Posty: 1976
Rejestracja: ndz lut 28, 2016 12:27 pm
Lokalizacja: Orzesze
Kontakt:

Jeśli mogę to rownież wziąłbym 5 szt
W elektronice jak nie wiadomo o co chodzi to zwykle chodzi o zasilanie

Wezmę udział w Supla Offline Party 2024 :)
artur
Posty: 4
Rejestracja: wt paź 18, 2016 9:54 am

I ja poproszę z 5 :)
alv
Posty: 74
Rejestracja: sob lip 09, 2016 11:36 am

Ja też bym wziął kilka sztuk :)
Awatar użytkownika
Espablo
Posty: 1754
Rejestracja: śr cze 29, 2016 5:04 pm
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

alv pisze:Ja też bym wziął kilka sztuk :)
To może zróbmy inaczej. Żeby nie zaśmiecać forum, to takie deklarację prosiłbym dopiero jak będę już miał PCB.
Otworzę nowy wątek dot. V2 z opisem, schematami itp. i tam będziemy prowadzili dyskusję. Ewentualnie piszcie na priv :)
Każde urządzenie elektryczne działa o wiele lepiej jeśli podłączysz je do prądu. :? :roll:
fr3sh
Posty: 8
Rejestracja: pn paź 10, 2016 1:38 pm

Pytanko dlaczego zmieniłeś stabilizator napięcia na MCP1825T jest o wiele droższy od 1117. Coś z nim było nie tak?
Awatar użytkownika
Espablo
Posty: 1754
Rejestracja: śr cze 29, 2016 5:04 pm
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

fr3sh pisze:Pytanko dlaczego zmieniłeś stabilizator napięcia na MCP1825T jest o wiele droższy od 1117. Coś z nim było nie tak?
Bardzo ładnie @Zybi wyjaśnił to w tym poście viewtopic.php?f=11&t=282&p=3239&hilit=luani#p3239

W TME porównując ceny jednego i drugiego, różnica wynosi ok 2zł. Nie jest to chyba wielka różnica. Poza tym przetwornica, która jest tu zastosowana posiada "plac" na 1117. Fizycznie go tam nie ma, ale jest na to przygotowany, więc można dać taki albo taki.
Przewidziałem to wcześniej :lol:
Każde urządzenie elektryczne działa o wiele lepiej jeśli podłączysz je do prądu. :? :roll:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projekty użytkowników”