Integracja z Asystentem głosowym Google Home

ErroR
Posty: 14
Rejestracja: śr sty 17, 2018 5:32 pm

Dwie sztuki ESP8266 do sterowania bramą garażową i wjazdową
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Google tego nie zobaczy.
viewtopic.php?f=17&t=4260

Otwieranie bram będzie dostępne z poziomu asystenta jak wprowadzimy natywną obsługę scen.
ErroR
Posty: 14
Rejestracja: śr sty 17, 2018 5:32 pm

Rozumiem. Tylko dziwi mnie to,że mimo dodania supli do google nie ma żadnego śladu, tak jak by supla z google się nie połączyła.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Jeżeli nie masz żadnych wspieranych urządzeń to jedyny ślad to pojawiające się menu kontekstowe 'Odłącz" przy próbie ponownego dodania Supli.
ErroR
Posty: 14
Rejestracja: śr sty 17, 2018 5:32 pm

Suplę do aplikacji googla mogę dodawać w nieskończoną ilość razy
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Być może tak się dzieje jak google nie widzi żadnych urządzeń które może obsłużyć.
Waterlive
Posty: 5
Rejestracja: sob lis 25, 2017 1:11 pm

Ja niestety po udanym powiązanu kont i konfiguracji również nie mogę sterować (widze urządzenia w . Zawsze otrzymuję komunikat "Sorry, I didn't get any response" ewentualnie wyniki wyszukiwania "światła w łazience" ;) . Mam row-01 i pnw-01.
woytas1
Posty: 117
Rejestracja: wt paź 02, 2018 10:34 pm
Lokalizacja: Krosno

Mam ten sam komunikat. Posiadam ROW-01 i zsuplowanego sonoffa, ale mimo komunikatu urządzenia działają. Na początku miałem tylko zamela i nie było problemu(komunikat był cały czas) po dodaniu sonoffa zaczęło głupieć. Zacząłem eksperymentować z nazwami i teraz działają obydwa z asystentem.
ErroR
Posty: 14
Rejestracja: śr sty 17, 2018 5:32 pm

Na polskim asystencie jak narazie tak będzie. Będzie sterował suplą ale będzie odpowiedź "... didnt' get any response". Jeżeli nie steruje to pokombinujcie z nazwani urządzeń.
Aby asystent działał w 100% trzeba ustawić go w póki co w wersji angielskiej. Wtedy pytamy turn on .../ turn off ...

Pytanko, wiadomo kiedy pojawi się obsługa bram przez asystenta?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Jak wprowadzimy sceny chyba, że wcześniej uda się podciągnąć bramę pod "LOCK"
https://storage.googleapis.com/hc-eap/S ... Schema.pdf
Zablokowany

Wróć do „Nowości”