Problem z samoczynnym rozłączaniem urządzenia Zamel row-02

Sterownik dwukanałowy
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18281
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Zacznij najpierw od tego co Ci napisałem.
kapsa@vp.pl
Posty: 23
Rejestracja: sob sty 06, 2018 4:04 pm

kamilmadel pisze: pt mar 01, 2019 12:54 am Zastanawiam się tylko czy postawienie row-02 koło rutera coś zmieni skoro i tak dzieli je jakieś 4 metry? Pytam bo row już wmontowany w instalacje a wyjęcie jest dość problematyczne.
Jeśli row siedzi w puszcze, to postaraj się go wyjąć i sprawdź działanie nawet na wiszących kablach... jeśli pomoże to zmień ułożenie kabli jak wróci do puszki(lub włóż go odwrotnie niż jest obecnie)
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18281
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Może się tez okazać, że jest problem z tym egzemplarzem albo z routerem. Od wyjęcia trzeba zacząć.
Awatar użytkownika
Demolkaa
Posty: 242
Rejestracja: czw paź 11, 2018 8:42 pm
Lokalizacja: Twardowice

Zawsze mozesz przyblizyc router bliżej puszki. Ale spróbuj pozyczyc od jakiegos kumpla router i wtedy zobaczyć czy sie sprawa zmieni.
kamilmadel
Posty: 13
Rejestracja: wt lut 26, 2019 12:30 pm
Kontakt:

pzygmunt pisze: pt mar 01, 2019 10:57 pm Może się tez okazać, że jest problem z tym egzemplarzem albo z routerem. Od wyjęcia trzeba zacząć.
Egzemplarza bym nie winił bo z sonoffem miałem dokładnie to samo a korzystał on nawet z innego oprogramowania. Najprawdopodobniej jest to wina routera z tym, że nie wiem czy to kwestia konfiguracji czy po prostu taka charakterystyka routera. Zbliżyłem router pod puszkę i nic się nie poprawiło. Czy jest coś co można jeszcze w tym routerze zmienić żeby to działało?
Problemes d'erection sans danger pour la sante
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

kamilmadel pisze: ndz mar 03, 2019 3:36 pm Czy jest coś co można jeszcze w tym routerze zmienić żeby to działało?
A szerokość kanałów i kanał, na którym nadaje TP-Link masz domyślnie na auto?
Jeśli tak, to sprawdź dla ustawień statycznych jak się będzie zachowywać moduł.
wifi_settings.png
wifi_settings.png (25.55 KiB) Przejrzano 2533 razy
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
kamilmadel
Posty: 13
Rejestracja: wt lut 26, 2019 12:30 pm
Kontakt:

lesny8 pisze: ndz mar 03, 2019 4:13 pm A szerokość kanałów i kanał, na którym nadaje TP-Link masz domyślnie na auto?
Jeśli tak, to sprawdź dla ustawień statycznych jak się będzie zachowywać moduł.
wifi_settings.png
Potestuje Jeszcze trochę to ustawienie bo nie chce zapeszać ale chyba rozwiązałeś mój problem lesny8 :D
[Edit] po kilku minutach zabawy ani razu nie rozłączyło a przed zmianą ustawien było to nagminne. Wydaje się, że już będzie dobrze więc dziękuje wszystkim za pomoc, a zwłaszcza lesny8, który trafnie zdiagnozował problem. Jeśli jednak coś się popsuje to wrócę do was po kolejne profesjonalne porady.
Pozdrawiam serdecznie, Kamil.
Problemes d'erection sans danger pour la sante
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL ROW-02”