Sonoff Basic R2 - firmware "ALL IN ONE" v5.0

feszter
Posty: 95
Rejestracja: pn lip 30, 2018 7:36 pm

Jednak firmware nie jest dla wszystkich, ja nie mogę się doprosić.
edm
Posty: 440
Rejestracja: pn sty 15, 2018 6:18 pm

Panowie, dodam coś od siebie.
Także zdarza mi się korzystać z pomocy innych forumowiczów supli, ogólnie na forum jak i na priv. To drugie ostatnio nawet dość często. Po udzielonej pomocy czasem spotykam się z prośbą o wsparcie finansowe, cytuję „Jeśli podoba Ci się moja praca, wspieraj ją, kupując mi filiżankę kawy :)” i numer konta. Ogólnie nie widzę w tym nic złego, w końcu ktoś poświęcił mi swój czas, no i prosi nie żąda. Ja jestem zadowolony, uzyskałem co chciałem, przez co jeszcze nigdy nie odmówiłem.

Spotkałem się także z sytuacjami że to ja proponowałem coś w zamian za pomoc, którą wielokrotnie otrzymałem (aż mi głupio było), lecz osoba po drugiej stronie kabla nic nie chciała. Ok spoko, ja się zapytałem i się lepiej czuję. Pozdrawiam kolegów :).

Myślę że Kris podsunął kompromisowe rozwiązanie, tj. darowizna, która powinna zadowolić wszystkich. Zybiego za dobrą robotę i poświęcony czas oraz społeczność supli. Co prawda mnie się udało załapać na pojedyncze sztuki firmware, lecz umówmy się to nie jest rozwiązanie. Na 8 szt. Sonoff Touch które mam, firmware otrzymam co najwyżej dla 1 szt. itp.
W przypadku zrozumienia, uruchomienia konta darowizny, jestem skłonny na dobry początek podarować 200 zł.
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023 :D
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18280
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Abyśmy mieli o czym w ogóle rozmawiać należy zacząć od przestrzegania GPL.
Jest to mój ostatni post w temacie. Kolejny będzie ban.
Zybi
Posty: 1511
Rejestracja: ndz cze 26, 2016 4:24 pm

Testy definitywnie zakończone.
Temat zamknięty.
Zablokowany

Wróć do „Nowości”