Supla vs. Fibaro w Google play

Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18282
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Fibaro w chwili obecnej to lider runku. Funkcjonalnie również przewyższa wiele dostępnych rozwiązań... tym bardziej miło nam jest, że Wasze oceny w dniu dzisiejszym przebiły ocenę aplikacji Fibaro w Google play.

1712 głosów z średnią oceną 4,7 dla Supli vs 1711 głosów z średnią 3,8 dla Fibaro.

Jeszcze raz wszystkim dziękuje za tak dobrą ocenę. Będziemy się starać aby ją przynajmniej utrzymać :)
Awatar użytkownika
michael
Posty: 1299
Rejestracja: śr lis 09, 2016 8:00 am
Lokalizacja: Wojkowice

No i to jest piękne! :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
wojtas567
Posty: 2209
Rejestracja: ndz kwie 03, 2016 7:16 pm
Lokalizacja: Olsztyn

Tak trzymać :D :D
Pozdrawiam
Wojtek
tomkowski
Posty: 372
Rejestracja: wt paź 09, 2018 7:16 pm
Lokalizacja: Orzesze

Gratulacje :) Produkt dobry to i oceny dobre :)
kris
Posty: 18
Rejestracja: ndz lut 03, 2019 7:00 pm

Supla jest świetna. Możliwości, rozwój... :D.
Natomiast obszar do poprawy to gama oferowanych gotowych urządzeń, typu kup, podłącz, skonfiguruj i używaj.
Oczywiście mam na myśli urządzenia bardziej zaawansowane, z możliwością podłączenia wszelkiej maści czujników, oled itd., których brakuje w obecnych produktach.
rav.b
Posty: 337
Rejestracja: pn lis 26, 2018 9:09 am
Lokalizacja: Niepołomice/Lipnica Mała
Kontakt:

kris pisze: pt kwie 05, 2019 7:20 pm Supla jest świetna. Możliwości, rozwój... :D.
Natomiast obszar do poprawy to gama oferowanych gotowych urządzeń, typu kup, podłącz, skonfiguruj i używaj.
Oczywiście mam na myśli urządzenia bardziej zaawansowane, z możliwością podłączenia wszelkiej maści czujników, oled itd., których brakuje w obecnych produktach.
Zgadzam się z @kris.
5x ROW-02, 4x SRW-02, 2x LIW-01, 2x DIW-01, 2x THW-01, 2x SLW-01, 1x mSRW-01, 1x mROW-02, 1x ROW-02m, 1x ROW-01/16A, 1x ROW-01, 1x SLW-02, 1x MEW-01, 1x PNW-01, 1x OSW-01, 1x RNW-01, 3x Heatpol Home+, 1x Sonoff mini
Awatar użytkownika
o_rany
Posty: 275
Rejestracja: śr lis 14, 2018 5:32 pm
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Można kupić Canwinga za 15zl, osuplować, wsadzić w puszke- dziala, banan na gębie.
Można wydać 200 zł za pluga do lampy i.....działa, jednak bez radochy tworzenia i z poczuciem niezadowolenia konsumenckiego że wydaleniem 200 złoty bo mi się d.....nie chciało ruszyć z kanapy.

Supła zawsze będzie miała lepsza ocenę bo daje poczucie uczestnictwa w czymś ważnym, nowoczesnym i do tego konfigurowalnym.

Nie wiem jaki jest udział w rynku komercyjnych produktów (zamek, nice....) w stosunku do majsterkowiczów. Oceny tych pierwszych mogą być ostrzejsze bo "kupuje więc ma działać i być najlepsze". Majsterkowicz rozumie problemy rozwoju, jest nauczony cierpliwości i wie że na wszystko potrzebny czas.

Reasumując: w momencie kiedy produkty z półki sklepowej będą w większości..... oceny mogą spaść, czego nie życzę temu wspaniałemu projektowi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja”