Jaki silnik, do rolet wewnętrznych współpracujący z Zamel SRW-01 możecie polecić?

Sterownik rolet
drozdek
Posty: 5
Rejestracja: czw kwie 18, 2019 8:31 am

Uparłem się na Suplę, bo zależy mi na współpracy z głośnikami GH. Stąd moje pytanie, jakie konkretne silniki do tkaninowych rolet wewnętrznych możecie poleci? Jeśli to możliwe do rurek 28-30 mm. Może ktoś używa i podsunie mi namiary na konkretne urządzenia? Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18352
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Wszystkie silniki sterowane 230V z włącznika ściennego.
Czyli wszystkie standardowe silniki.

Pamiętaj, że:
1. Sterowanie roletami w GH jeszcze nie jest zaimplementowane. Pojawi się najwcześniej w maju.
2. Język Polski w GH nie jest jeszcze przez Google wspierany.
drozdek
Posty: 5
Rejestracja: czw kwie 18, 2019 8:31 am

Dziekuje za odpowiedź. Jestem tym szczęściarzem, który od dnia wejścia asystenta do Polski, ma język polski na glosnikach. Dlatego właśnie pomyślałem o sterowanii roletami głosem. Jestem zdziwiony tym, co piszesz, że nie można sterować roletami głosem, bo akurat inne rzeczy włączam i wyłączam glosem bez problemu ( pomimo komunikatu "Sorry, I didn't get any response"). Konkretnie to żarówki i lampy Yeelight, oczyszczacz powietrza Xiaomi, sterowanie Spotify, stacje radiowe, tuner satelitarny VU+ ( Google Home z Broadlinkeim) i inne. W spisie urządzeń obsługiwanych przy dodawaniu nowego urządzenia w aplikacji Google Home, jest pozycja Supla org. Więc myślałem, że rolety są obsługiwane. Byłbym bardzo wdzięczny za podanie jakiegoś konkretnego modelu silnika, bo za każdym razem jak dochodzę do szczegółów, to pojawia się jakieś ale...
Ostatnio zmieniony czw kwie 18, 2019 6:29 pm przez drozdek, łącznie zmieniany 1 raz.
tomkowski
Posty: 372
Rejestracja: wt paź 09, 2018 7:16 pm
Lokalizacja: Orzesze

Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18352
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Supla jeszcze nie integruje rolet z GH ale may zamiar dodać taką obsługę.
drozdek
Posty: 5
Rejestracja: czw kwie 18, 2019 8:31 am

Dzięki, co do przykładowego linka, to własnie Yoody nie działają z Suplą, niestety. A pozostałe, są do rurek 40 mm, a ich moc jest o wiele za duża do moich rolet z tkaniny. Wychodzi na to, że muszę zdecydować się na kupno rolet z dedykowaną centralką...
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL SRW-01”