Sterowanie Supla głosem a'la komputer ze Star Trek

Masz pomysł na funkcjonalność lub koncepcję na rozwój projektu. Opisz wszystko tutaj.
Awatar użytkownika
michael
Posty: 1299
Rejestracja: śr lis 09, 2016 8:00 am
Lokalizacja: Wojkowice

No to jak już mamy sterowanie głosowe jak w Star Trek to może coś takiego jak w linku poniżej kogoś zainteresuje :lol:

https://www.filmwelt-center.com/en/film ... rsary.html
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
soren
Posty: 164
Rejestracja: pn cze 04, 2018 7:36 am

Witam. Jestem nowym użytkownikiem supli. Zainstalowałem wczoraj polecenia głosowe wszystko działa pięknie tylko mam 1 problem a mianowicie jak mówię np. Ok Google zapal swiatlo w salonie to światło się zapala ale w odpowiedzi słyszę :te obrazy moga cię zainteresować lub to sa sklepy z oświetleniem w twojej okolicy dopiero potem właściwą odpowiedź ze swiatlo zostało zaświecone. Da sie jakos wyłączyć te oryginalne odpowiedzi Google?
Awatar użytkownika
Lucas
Posty: 833
Rejestracja: pn lip 31, 2017 7:11 am
Lokalizacja: Chrzanów

soren pisze: pn cze 04, 2018 8:00 am Witam. Jestem nowym użytkownikiem supli. Zainstalowałem wczoraj polecenia głosowe wszystko działa pięknie tylko mam 1 problem a mianowicie jak mówię np. Ok Google zapal swiatlo w salonie to światło się zapala ale w odpowiedzi słyszę :te obrazy moga cię zainteresować lub to sa sklepy z oświetleniem w twojej okolicy dopiero potem właściwą odpowiedź ze swiatlo zostało zaświecone. Da sie jakos wyłączyć te oryginalne odpowiedzi Google?
To nie jest stricte odpowiedź na Twoje pytanie, ale wskazanie innej możliwości - ja korzystam z płatnego Taskera + pluginu AutoVoice (również płatny) - tam nie ma tej przypadłości, bo polecenia głosowe uruchamiają bezpośrednio taski, które wywołują sceny w Supla Scripts.
Awatar użytkownika
slawek
Posty: 2465
Rejestracja: pn mar 14, 2016 11:48 pm
Lokalizacja: Biała Podlaska

soren pisze: pn cze 04, 2018 8:00 am Witam. Jestem nowym użytkownikiem supli. Zainstalowałem wczoraj polecenia głosowe wszystko działa pięknie tylko mam 1 problem a mianowicie jak mówię np. Ok Google zapal swiatlo w salonie to światło się zapala ale w odpowiedzi słyszę :te obrazy moga cię zainteresować lub to sa sklepy z oświetleniem w twojej okolicy dopiero potem właściwą odpowiedź ze swiatlo zostało zaświecone. Da sie jakos wyłączyć te oryginalne odpowiedzi Google?
Poczytaj ten wątek
viewtopic.php?p=17415#p17415
TEORIA jest wtedy gdy wszystko wiemy i nic nie działa
PRAKTYKA jest wtedy gdy wszystko działa a my nie wiemy dlaczego
My łączymy teorię z praktyką czyli nic nie działa i nikt nie wie dlaczego
soren
Posty: 164
Rejestracja: pn cze 04, 2018 7:36 am

Dziękuję problem rozwiazany
florian123
Posty: 1
Rejestracja: wt maja 28, 2019 8:23 am

od niedawna zacząłem używać komend google now, uczę się i jeszcze do końca nie wiem jakie polecenia mogę jak wykorzystać. Znalazłem dość pomocny artykuł http://www.trinet.com.pl/komendy-google-now/ ale komend chyba jest znacznie więcej. Macie jakieś fajne źródła informacji, żeby to fajnie wdrożyć?
Awatar użytkownika
michael
Posty: 1299
Rejestracja: śr lis 09, 2016 8:00 am
Lokalizacja: Wojkowice

Połącz sobie konto Supla z https://supla.fracz.com/login i tam w ustawieniach scen masz pełen wachlarz możliwości :)
Poczytaj, a jak czegoś nie będziesz wiedział to pytaj ;)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomysły i koncepcje”