Google Home

Awatar użytkownika
wojtas567
Posty: 2209
Rejestracja: ndz kwie 03, 2016 7:16 pm
Lokalizacja: Olsztyn

oficjalnie po polsku jeszcze nie rozmawia z nami ale spróbuj ustawić pierwszy język na angielski UK a drugi polski.
U mnie tak zadziałał :).
Pozdrawiam
Wojtek
Awatar użytkownika
milion81
Posty: 194
Rejestracja: pn maja 07, 2018 8:34 am

Lucas pisze: pn cze 10, 2019 12:40 pm Wiem, że głośniki GH nie wspierają oficjalnie polskiego języka, ale czy jest jakiś sposób, żeby go zmusić do gadania po naszemu? Zachęcony tym co pisał @AdamT kupiłem w weekend swój pierwszy GH mini, ale gadamy tylko po angielsku...
Był sposób z wykorzystaniem iphone jak na filmie w linku poniżej, ale teraz to chyba już nie działa :(
https://www.youtube.com/watch?v=qPBWf4gM3Pg
U mnie udało się wg tego filmu zrobić jakieś 3 miesiące temu.
Potem zrobiłem, że google home mini rozpoznaje użytkowników po głosie i niestety wrócił u mnie do języka angielskiego a drugiego użytkownika z iPhonem zostawił na języku polskim.
Awatar użytkownika
Lucas
Posty: 833
Rejestracja: pn lip 31, 2017 7:11 am
Lokalizacja: Chrzanów

Niestety sposób z ustawieniem dwóch języków już nie działa, przynajmniej u mnie. Próbowałem na androidzie i na ipadzie również. Pewnie pozostaje tylko czekać albo Google zrobi mi niespodziankę i któregoś ranka przemówi po naszemu 😉
Awatar użytkownika
wojtas567
Posty: 2209
Rejestracja: ndz kwie 03, 2016 7:16 pm
Lokalizacja: Olsztyn

Zachowaj cierpliwość.
Mogę powiedzieć, że ciężko się z nim gada.
Ma problemy ze zrozumieniem nawet prostych wyrazów, kombinowałem z różnymi wyrazami ale dałem sobie na spokój u czekam na aktualizację.
Pozdrawiam
Wojtek
AdamT
Posty: 116
Rejestracja: ndz sty 06, 2019 9:42 am
Lokalizacja: Kraków

Lucas pisze: pn cze 10, 2019 12:40 pm Wiem, że głośniki GH nie wspierają oficjalnie polskiego języka, ale czy jest jakiś sposób, żeby go zmusić do gadania po naszemu? Zachęcony tym co pisał @AdamT kupiłem w weekend swój pierwszy GH mini, ale gadamy tylko po angielsku...
Wróciłem do angielskiego. Sterowanie suplą przez głośniki nie działało prawidłowo. Jaka pogoda ? tak.
Trzeba poczekać na pełne wsparcie języka polskiego.
Dymek
Posty: 11
Rejestracja: śr wrz 12, 2018 8:45 pm

od razu przepraszam za pytanie bo pewnie odpowiedź już była ale nie mogę się od niej dokopać.

mój google asystent po połączeniu kont widzi urządzenia wszystkie oprócz rolet i bramy.
jest jakiś inny sposób na podpięcie do googla bramy i rolet czy trzeba czekać na jakieś zmiany wersji oprogramowania?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18276
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Obsługa rolet dopiero się pojawi.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18276
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Rolety są już przez GH API oficjalnie wspierane. Tak samo bramy garażowe i wjazdowe.
Najpierw rozszerzymy integrację o rolety. Termin - czerwiec, ale bezpieczniej jak założymy lipiec.
mihu
Posty: 159
Rejestracja: śr lut 28, 2018 6:00 pm

wojtas567 pisze: pn cze 10, 2019 12:45 pm oficjalnie po polsku jeszcze nie rozmawia z nami ale spróbuj ustawić pierwszy język na angielski UK a drugi polski.
U mnie tak zadziałał :).
ja miałem polski, teraz dokupiłem drugi głośnik i jak dodałem drugi to mi przestał gadać po polsku iteraz mam oby dwa po angielsku. mam języki ustawione pierwszy angielski UK drugi polski. :( :(
kris.gie
Posty: 361
Rejestracja: czw kwie 28, 2016 4:24 pm
Lokalizacja: Katowice

Ja też miałem przez jakiś czas GH i Home Hub po polsku, teraz się obraziły i wróciły do angielskiego. Nie wiem o co chodzi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Google Home”