NOWE SRW-02m oraz ROW-04m

Sibikk
Posty: 366
Rejestracja: pn lis 07, 2016 12:42 pm
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Cześć, Ja widzę ROW-04m jako sterowanie oświetleniem i urządzeniami w planach winda do TV i ekran do projektora w salonie, 4 kanały nie załatwia wszystkiego ale z racji małych rozmiarów modółów bedzie łatwo można wszystko ukryć.
Obrazek
widmo
Posty: 8
Rejestracja: pt lut 15, 2019 2:13 pm

shimano73 pisze: pt cze 07, 2019 6:52 am
Ernest pisze: pt cze 07, 2019 5:50 am

Ps. Mamy już wersję modułową z 2 kanałami 16A :)
Gdyby pojawiła się jeszcze wersja 1-kanałowa ale 3-fazowa to chętnie bym się w taki zaopatrzył do sterowania mojego bojlera
Ale to zaden problem..... steruj stycznikiem ...
Zły to uczeń, który nie przewyższa swego mistrza. - Leonardo da Vinci
Awatar użytkownika
Ernest
Posty: 212
Rejestracja: wt paź 04, 2016 6:37 am

Dzięki za wpisy i pomysły ... Wybierzemy te najciekawsze i opublikujemy listę zwycięzców ;)
Lesik
Posty: 30
Rejestracja: czw kwie 19, 2018 7:51 pm

wsosniak pisze: pn cze 10, 2019 8:55 am
Lesik pisze: pn cze 10, 2019 8:18 am Oto moje centrum sterowania roletami.............
Idelane miejsce żeby przetestować 8 x SRW-02m. Chyba własnie takie rozwiązania miał ma mysli ZAMEL projektując ten modul roletowy.
Trzymam kciuki żeby do Ciebie trafiły te moduły ( i to nie 5 a 8 sztuk). Bardzo jestem ciekawy jak by to u Ciebie chodziło :)
To by było marzenie. Dzięki za wsparcie. No powiem szczerze już w pewnym momencie miałem dosyć i interesowałem się innymi systemami. Ale supła wydała mi się najlepsza i stwierdziłem ze będę cierpliwy :)
pyszynski
Posty: 1
Rejestracja: pn cze 10, 2019 7:10 pm

Ja bym wykorzystał w niestandardowy sposób...Zabezpieczenie szafy sterującej do czasu uregulowania płatności.
Wyjścia wykorzystał bym do nadania kilku impulsów (załączeń) tak aby mój program w sterowniku np. Siemens czytał czy wszystko jest zgodne i jeśli by nie było w określonym czasie, to unieruchamiał by urządzenie/instalację.

Wiem, że to mało popularny temat, ale myślę że znalazło by się trochę osób z podobnym zapotrzebowaniem.
Lesik
Posty: 30
Rejestracja: czw kwie 19, 2018 7:51 pm

Ernest pisze: pn cze 10, 2019 11:24 am Dzięki za wpisy i pomysły ... Wybierzemy te najciekawsze i opublikujemy listę zwycięzców ;)
Kiedy możemy spodziewać się wyników ?
gigilio
Posty: 36
Rejestracja: ndz mar 10, 2019 7:48 pm
Lokalizacja: Chorzów

A ja bym zasuplowal moje małe M1 (3m²) .
Jeżdżę autem dostawczym po Europie i przygotowywuje się do ułatwienia sobie życia.
Moja kabina to taki mój mały kamper :)
Pierwszy etap:
-utworzenie bojlera do prysznica opartego na :
a) termostat
b)2 szt pompka
c) supla
d ) zbiornik 30l
Sterowanie będzie się odbywać w ten sposób że na rurze wydechowej będzie wymiennik ciepła z rurki 8mm miedzianej.
Termostat do czasu uzyskania temperatury zadanej będzie uruchamiać pompkę .
Drugie wejście na pompkę do prysznica ( uruchamianie na 10 sek wody )
Kolejny etap to zdalne włączenie webasto i uzyskanie temperatury zadanej
3 etap to przetwornica ,mppt , solar i oświetlenie.
W aucie będzie normalna rozdzielnia
Przydałby się sprzęt do sterowania w/w elementami :)
4 etap to car audio +navi oparte na raspberry ,dysku twardym oraz dotyku (W głowie mam też tablet na zmodyfikowanym androidzie )
Przymierzam się też do zbudowania izolatora akumulatorów opartego na arduino /supla
----------------------------------
Edit :
Dziś wpadłem na jeszcze jeden genialny pomysł...
5 etap to będzie zamykanie i otwieranie centralnego zamka :) zasupluje przycisk do fizycznego zamykania auta :)
----------------------------‐------
Edit 2:
I chciałbym mieć gaz do kuchenki turystycznej spięty przez supla z zaworem gazu :)
Prawdopodobienstwo jest zerowe że wygrasz miliona jak nie wyślesz kuponu totolotka...
Awatar użytkownika
Demolkaa
Posty: 242
Rejestracja: czw paź 11, 2018 8:42 pm
Lokalizacja: Twardowice

Spokojnie dużo nas nie było to reszta w pocieszenie dostanie ROW-02 lub 01 :roll:
Awatar użytkownika
Ernest
Posty: 212
Rejestracja: wt paź 04, 2016 6:37 am

Hej,

Przepraszam, że dopiero teraz - ale waszych odpowiedzi było całkiem sporo i potrzebowaliśmy trochę czasu na analizę.
Wybieraliśmy ciekawe pomysły zarówno doświadczonych jak i nowych Suplowiczów. Chciałbym wam wręczyć więcej ale regulamin to regulamin. Dla każdego z autorów ciekawych pomysłów rozdamy po 1 urządzeniu ROW-04m lub SRW-02m w sumie 10 szt.. Proszę zwyciężców o przesłanie na priv: danych kontaktowych + numer telefonu + wybrane urządzenie - produkty prześlemy w

Lista zwycieżców:
elektro232
koziolek90
Paweł G
andras
vijay2
kostis-alex
michael
zyla
GOLDEN
Lesik

Serdecznie gratuluje i życzę miłego testowania.

PS. Miło będzie jak podzielicie się foto z zainstalowanym urządzeniem :)
andras
Posty: 463
Rejestracja: pt gru 30, 2016 5:51 pm

Dziękuję i już się cieszę .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości”