Supla czy działa także z UDOO quadcore dual?

Patryk125
Posty: 57
Rejestracja: śr lis 09, 2016 9:15 am

Witam ponownie,
projekt Supla + raspberry jak dla mnie = SUPER wszystko działa jest petarda!...
... ale mam pytanko... chciałbym `zmodernizować` również moje miejsce pracy prócz domu... i posiadam takie cudo jak UDOO quadcore link:
http://www.udoo.org/udoo-dual-and-quad/

czy Plik obrazu ( Raspberry PI Extenstion 01 - Obraz karty SD) będzie pasował?

Biorąc pod uwagę że urządzenia są bardzo podobnie zbudowane do siebie w tym że UDOO ma wbudowane Arduino i nie ma bezpośrednio pinów `wyjściowych` jak ma raspi (więc musi to przechodzić poprzez edytora arduino) bla bla bla...

czy ma szanse to działać? tank`s :)
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Trzeba sprawdzić. Zawsze można postawić soft ręcznie
0xFF
Posty: 308
Rejestracja: sob lut 20, 2016 8:54 pm

Za bootowanie systemu w Raspberry PI odpowiada GPU, więc image Rasberry na 99.9% nie zadziała na UDOO.
Patryk125
Posty: 57
Rejestracja: śr lis 09, 2016 9:15 am

hmmm... a znalazła by się dobra `dusza` co by pomogła zrobić tak aby zadziałało na UDOO?
... bo wiecie Panowie o co chodzi... mam dużo fajnych pomysłów w których właśnie kluczową role gra SUPLA jest ona taką `moją gwiazdą` ale mam jedno wielkie ograniczenie o którym już wspominałem w nie jednym poście... nie znam się za grosz na oprogramowaniu :roll:
a mam te UDOO i leży mi bez użytecznie... więc pomyślałem że mogę zrobić z niego jakiś pożytek, właśnie w pracy, bo inaczej będę musiał kupić 2* raspberry a UDOO dalej będzie zbierać kórz :( (chyba że ktoś jest zainteresowany to mogę UDOO sprzedać)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”