Canwing CW001 WiFi (mini Sonoff do puszki) nowe - Sprzedam

dobo
Posty: 1042
Rejestracja: ndz kwie 07, 2019 8:14 pm
Lokalizacja: Nadarzyn

edm jaki soft wgrywałeś ?
edm
Posty: 440
Rejestracja: pn sty 15, 2018 6:18 pm

Testowy od Zybi.
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023 :D
gbcolin
Posty: 121
Rejestracja: śr cze 12, 2019 4:13 pm

Mam pytanie czy te canwingi jeszcze aktualne?
Nie atakuję projektu Supli ;)
maras
Posty: 75
Rejestracja: pt sty 26, 2018 10:10 am

Podpinam się z pytaniem jaki soft do tego wgrać. Multiboard czy Incan?
edm
Posty: 440
Rejestracja: pn sty 15, 2018 6:18 pm

maras pisze: czw wrz 19, 2019 2:02 pm Podpinam się z pytaniem jaki soft do tego wgrać. Multiboard czy Incan?
Jeśli jeszcze nie poradziłeś sobie to soft mogę podesłać na priv lub email, oczywiście za darmo. Nie testowałem Multiboard czy Incan. Mam inny wykonany przez jednego z sympatyków tego forum, którego pozdrawiam. Nie jestem upoważniony aby udostępniać soft publicznie.
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023 :D
dobo
Posty: 1042
Rejestracja: ndz kwie 07, 2019 8:14 pm
Lokalizacja: Nadarzyn

edm pisze: pn cze 03, 2019 12:05 pm Testowałem z OLED i BME280 i działało.
Jaki soft wgrywałeś oraz jakiego OLEDA (rozdzielczość) podłączałeś i czy wpinałeś go w TX i RX czy SCK i SDA?
Jakie parametry wyświetlał OLED?

Szukam rozwiązania do pokoi dzieciaków by przy włączniku oświetlenia dodatkowo był wyświetlacz, który by wskazywał temperaturę, wilgotność i ciśnienie w pokoju oraz czy Canwing jest połączony z siecią.
edm
Posty: 440
Rejestracja: pn sty 15, 2018 6:18 pm

dobo pisze: ndz wrz 22, 2019 8:16 am
edm pisze: pn cze 03, 2019 12:05 pm Testowałem z OLED i BME280 i działało.
Jaki soft wgrywałeś oraz jakiego OLEDA (rozdzielczość) podłączałeś i czy wpinałeś go w TX i RX czy SCK i SDA?
Jakie parametry wyświetlał OLED?

Szukam rozwiązania do pokoi dzieciaków by przy włączniku oświetlenia dodatkowo był wyświetlacz, który by wskazywał temperaturę, wilgotność i ciśnienie w pokoju oraz czy Canwing jest połączony z siecią.
Soft od Zybi przypisany do mac. Oled 1.3 cala
podłączenie jak w Sonoff Basic
GND - GND
VDD - 3,3V
SCL - RX
SDA - TX

BME280 podłączasz analogicznie
GND - GND
VDD - 3,3V
SCL - RX
SDA - TX
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023 :D
dobo
Posty: 1042
Rejestracja: ndz kwie 07, 2019 8:14 pm
Lokalizacja: Nadarzyn

Soft z blokadą od Zybiego :( czyli z wgraniem do moich Canwingów i przerobieniem by pracował również z SONOFF mini - odpada :(

Mam takie same OLEDy. Wyjścia sygnałów dla OLED i BME by mi odpowiadały bo nie trzeba byłoby w Canwing bawić się w wyciąganie dodatkowych GPIO poza wyciągnięciem przewodów dla przełącznika monostabilnego jedynie dla SONOFF mini trzeba by było pobawić się z kabelkami ale to w sumie nie problem.

Mam jeszcze ciekawy wynalazek QS-WIFI-S03-2 z dwoma przekaźnikami i na nim najbardziej by mi zależało by działał z OLED i BME.

Jakie wskazania były na OLEDzie masz fotkę?
edm
Posty: 440
Rejestracja: pn sty 15, 2018 6:18 pm

Foty nie mam i przez najbliższe 6 m-cy nie będę miał mieszkam na walizkach, remonty nowego lokum.
Wskazania praktycznie takie same jak w sofcie sonoff na chipie ESP8285 @Zybi
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023 :D
dobo
Posty: 1042
Rejestracja: ndz kwie 07, 2019 8:14 pm
Lokalizacja: Nadarzyn

OK.
Ja jestem w podobnej sytuacji. W wykańczanym domu mam tylko to co potrzebne do funkcjonowania i wykańczania, a w mieszkaniu reszta klamotów i moich zabawek. Dlatego szukam gotowców bo na naukę programowania w nowym środowisku i całą z tym zabawę nie mam po prostu obecnie czasu :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia / Giełda / Zlecenia”