Dostęp do bramy dla pracowników

ociepa222
Posty: 10
Rejestracja: pn lut 25, 2019 7:34 pm

Witam czy jest możliwość ustawienie dostępu dla pracowników np. Od pon do piątku od godz 7 do 18? :?:
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Nie ma funkcji czasowych w tym zakresie ale jest to ciekawy dostęp aby identyfikatory dostępu były ograniczone czasowo.
Dodam do do listy do zrobienia.

https://github.com/SUPLA/supla-core/issues/84
Sibikk
Posty: 366
Rejestracja: pn lis 07, 2016 12:42 pm
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

N ten moment widzę to tak- Dwa moduły albo jedno dwukanałowe- dajesz pracownikom dostęp do jednego które otwiera bramę a drugie przerywa obwód za tym pierwszym zgodnie z harmonogramem który ustawisz w cloudzie np 7-18 . Ty kiedy potrzebujesz wjechać po za godzinami pracy musisz włączyć najpierw 2 później 1
Obrazek
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

To taka rzeźba
PLF10T
Posty: 232
Rejestracja: ndz maja 22, 2016 6:24 pm

ociepa222 pisze: śr lip 24, 2019 7:30 am Witam czy jest możliwość ustawienie dostępu dla pracowników np. Od pon do piątku od godz 7 do 18? :?:
To w ogóle jest ciekawy przykład kierunku rozwoju projektu SUPLA - mam na myśli zastosowania niedomowe, firmowe. W takim scenariuszu zastosowania różnych komponentów SUPLI zaczynają się pojawiać nowe, niewystępujące w zastosowaniach domowych, potrzeby. Pewnie zaraz rozwiąże się worek z takimi potrzebami/pomysłami!
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

PLF10T pisze: pt lip 26, 2019 10:43 am
ociepa222 pisze: śr lip 24, 2019 7:30 am Witam czy jest możliwość ustawienie dostępu dla pracowników np. Od pon do piątku od godz 7 do 18? :?:
To w ogóle jest ciekawy przykład kierunku rozwoju projektu SUPLA - mam na myśli zastosowania niedomowe, firmowe. W takim scenariuszu zastosowania różnych komponentów SUPLI zaczynają się pojawiać nowe, niewystępujące w zastosowaniach domowych, potrzeby. Pewnie zaraz rozwiąże się worek z takimi potrzebami/pomysłami!

chociażby liczniki RCP - rejestracji czasu pracy , kontrola dostępu . Można by było połączyć NFC telefonu z Suplą. Ale to temat na przysżłość
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
maroko
Posty: 139
Rejestracja: ndz wrz 30, 2018 7:14 pm

Przy RCP i KD to dosyć skomplikowany temat. Tu są tematy już raczej kadrowe i zapewne 1000 kruczków prawnych.
Myślę, że rozwój Supli w tym kierunku to ciężki i długotrwały proces, na którym nie warto się skupiać.
KD - jest ok, standardowy dostęp do obiektu, ale przy RCP wchodzi kodeks pracy, który jest tak zawiły, że nie wiem czy jest wogóle sens tego dotykać..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”