IPhone i skróty

Lesik
Posts: 30
Joined: Thu Apr 19, 2018 7:51 pm

Post

Dalsza cześć. Coś dziś ciężko działa to dodawanie załączników z telefonu.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
torn
Posts: 25
Joined: Thu Aug 29, 2019 4:33 pm

Post

Bardzo przydatny temat, dużo się dowiedziałem na temat możliwości tej aplikacji 😀

Pomyślałem sobie, czy aplikacja ma możliwość śledzenia nas, i w przypadku zbliżenia się do domu na określoną odległość, otwarcia bramy wjazdowej (mam shelly 1 prserobione na Suple)? Co myślicie? 😀
Gucio2607.
Posts: 508
Joined: Tue Aug 22, 2017 1:56 pm

Post

IFTTT plus link bezpośredni albo scena na supla scripts
Zainstalowane:
11x sonoff basic, 1x sonoff gate, 1x Yunshan, 2x H801, 7x sonoff touch(1,2,3 gang), 1x sonoff 4ch PRO
torn
Posts: 25
Joined: Thu Aug 29, 2019 4:33 pm

Post

Gucio2607. wrote: Sun Sep 01, 2019 6:03 pm IFTTT plus link bezpośredni albo scena na supla scripts
Robiłeś takie rzeczy za pomocą IFTTT? Mógłbyś dać jakieś wskazówki, lub linki?

Edit:
Znalazłem coś takiego: https://ifttt.com/applets/yabKdj2F-when ... arage-door
ale gdy próbuje wpisać link bezpośredni z supli dostaję komunikat:
Invalid Remote Access URL. The domain is not supported.
raczek
Posts: 9
Joined: Sat Nov 03, 2018 12:22 pm

Post

Żeby nie powielać wątku . Zadam pytanie o skróty w iPhone .
Po wywołaniu polecenia ze skróty muszę jeszcze potwierdzić polecenie OK. Gdzie to można zmienić ?
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
raflone
Posts: 2
Joined: Sat Nov 02, 2019 9:13 am

Post

Witam, przykład integracji Siri i Supla poprzez skróty. :D
Screen z iWatch.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
miko1282
Posts: 538
Joined: Wed Dec 06, 2017 10:15 pm
Location: Brodnica

Post

Również się zastanawiam w jaki sposób pominąć to klikanie okej
Grunger
Posts: 83
Joined: Mon Feb 10, 2020 11:41 am

Post

Udało mi dodać skrót i utworzyć link bezpośredni, wyskoczył komunikat z prośba o wykorzystanie przesyłania danych z supli.org zaakceptowałem. I nie wiem co dalej bo nie wyświetlają się żadne dane w skrótach.
User avatar
Xoggo
Posts: 182
Joined: Sun Mar 29, 2020 10:03 pm
Location: Zbąszynek

Post

raczek wrote: Wed Apr 01, 2020 6:07 am Żeby nie powielać wątku . Zadam pytanie o skróty w iPhone .
Po wywołaniu polecenia ze skróty muszę jeszcze potwierdzić polecenie OK. Gdzie to można zmienić ?
Utwórz skrót w następujący sposób:
unnamed.jpg
To wszystko ;)
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Grunger
Posts: 83
Joined: Mon Feb 10, 2020 11:41 am

Post

Mam tylko jeszcze pytanie czy robił ktoś może to sterowanie bardziej inteligentne tzn. Chodzi mi o to żeby rozpoznawało jeszcze pozycje bramy. Czyli ze jeszcze powiem „otwórz bramę” to Siri odpowie mi ze brama już jest otwarta albo coś w tym stylu?

Return to “Pomoc”