Firmware Multiboard

Awatar użytkownika
Espablo
Posty: 1754
Rejestracja: śr cze 29, 2016 5:04 pm
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

Lucas pisze: wt wrz 03, 2019 6:18 am Ja poza tymi, które podał @pilcu używam też tych DHT22 link
Jest droższy od DHT21, ale działa w serwerowni już prawie dwa lata bez żadnego problemu.
Chyba jednak masz AOSONG. Opisałem to tutaj
Każde urządzenie elektryczne działa o wiele lepiej jeśli podłączysz je do prądu. :? :roll:
Awatar użytkownika
Lucas
Posty: 833
Rejestracja: pn lip 31, 2017 7:11 am
Lokalizacja: Chrzanów

Espablo pisze: wt wrz 03, 2019 1:09 pm
Lucas pisze: wt wrz 03, 2019 6:18 am Ja poza tymi, które podał @pilcu używam też tych DHT22 link
Jest droższy od DHT21, ale działa w serwerowni już prawie dwa lata bez żadnego problemu.
Chyba jednak masz AOSONG. Opisałem to tutaj
Tak @Espablo, mam AOSONG, opisałem Ci to w przytoczonym przez Ciebie wątku. Podałem taki link, bo nie było tego, z którego zamawiałem wtedy. Wizualnie to samo, ale widać czujnik zmienili.
Zieciu971
Posty: 12
Rejestracja: śr wrz 21, 2016 7:49 pm

Witam serdecznie, chciałbym dorzucić swoje kilka groszy w temacie...
Otóż mam problem z podłączeniem kontaktronu do Sonoff Basic wersja 1.0, wgrany soft multiboard, ustawiony na sonoff basic, GPIO3 jako sensor i przy zwieraniu do masy i 3,3 nic się nie zmienia, nawet z dodanym rezystorem stan w aplikacji pozostaje bez zmian...
bardzo proszę o pomoc i wyrozumienie, temat może przewijany ale nie mam czasu na wertowanie 112 stron forum :(
Mateusz196
Posty: 21
Rejestracja: ndz mar 24, 2019 12:01 pm

Część . Mogę wykorzystać jakoś pomysł i sterować wemosem D1 mini 3 przekaźnikami ?
Awatar użytkownika
Lucas
Posty: 833
Rejestracja: pn lip 31, 2017 7:11 am
Lokalizacja: Chrzanów

Mateusz196 pisze: sob wrz 14, 2019 4:06 pm Część . Mogę wykorzystać jakoś pomysł i sterować wemosem D1 mini 3 przekaźnikami ?
Możesz wgrać do D1 mini, wybrać jako moduł RELAYS x9 i sterować nawet 9 przekaźnikami. Mam do D1 mini podłączony moduł z 8 przekaźnikami, działa bezproblemowo.
Awatar użytkownika
maffiu
Posty: 500
Rejestracja: śr lis 30, 2016 9:30 pm
Lokalizacja: Kraków/Skawina

Taki ciekawy przypadek dziś trafiłem na 9releys w ustawieniu na low i bez pamięci po zaniku zasilania pomimo tego ze przekaźniki są położone to w app wskakuja na ON
Po przesunięciu na ON ikona się nie zmienia przekaznik podnosi i już działają ok do następnego braku zasilania
Awatar użytkownika
Lucas
Posty: 833
Rejestracja: pn lip 31, 2017 7:11 am
Lokalizacja: Chrzanów

maffiu pisze: pn wrz 23, 2019 7:45 pm Taki ciekawy przypadek dziś trafiłem na 9releys w ustawieniu na low i bez pamięci po zaniku zasilania pomimo tego ze przekaźniki są położone to w app wskakuja na ON
Po przesunięciu na ON ikona się nie zmienia przekaznik podnosi i już działają ok do następnego braku zasilania
Sprawdzę w wolnej chwili, bo mam podłączoną płytkę z 8 przekaźnikami aktualnie wyzwalanymi stanem wysokim.
leo
Posty: 16
Rejestracja: czw cze 28, 2018 10:55 am
Lokalizacja: Częstochowa

Witam

Koledzy problem :( Moduł Yunshan, problem z DHT22 brak jakich kolwiek odczytów. Ani D1/RX/TX. Podciągniecie 4,7k oczywiście jest. I teraz rodzi się pytanie czy na na Multiboard by Espablo v2.7.2 działa DHT22, czy po prostu jestem ciamajda :)
Jeśli działa to proszę o pomoc, jeśli nie to czy jest soft na którym działa DHT22. Moduły które posiadam to Yunshan i Sonoff Basic
alanzola
Posty: 61
Rejestracja: pn wrz 10, 2018 5:55 pm

W jaki sposób ponownie wprowadzić shelly-1 z wgranym multiboard w tryb konfiguracji ?

Czy inaczej wprowadza się przy ustawieniu przycisku jako mono a inaczej jako bistabile ?
Patryk
Posty: 2677
Rejestracja: pn sty 07, 2019 7:51 pm
Lokalizacja: Rybnik

alanzola pisze: śr paź 02, 2019 8:34 pm W jaki sposób ponownie wprowadzić shelly-1 z wgranym multiboard w tryb konfiguracji ?

Czy inaczej wprowadza się przy ustawieniu przycisku jako mono a inaczej jako bistabile ?
10 x zał/wył.
https://github.com/Espablo/SUPLA_Firmwa ... /README.md
Zablokowany

Wróć do „Nowości”