Harmonogramy

Awatar użytkownika
Demolkaa
Posty: 242
Rejestracja: czw paź 11, 2018 8:42 pm
Lokalizacja: Twardowice

A moze taka opcje ze jak sie w aplikacji przytrzyma ikone na 3sek to wyskoczy karta z ustawienim harmonogramu. Ułatwiło by to sprawę
Awatar użytkownika
shimano73
Posty: 1968
Rejestracja: ndz lut 28, 2016 12:27 pm
Lokalizacja: Orzesze
Kontakt:

Nie ukrywam ze harmonogram w urządzeniu rozwiązał by moje problemy z netem
W elektronice jak nie wiadomo o co chodzi to zwykle chodzi o zasilanie

Wezmę udział w Supla Offline Party 2024 :)
Marek79
Posty: 7
Rejestracja: ndz lut 10, 2019 9:54 am

Mi też brakuje harmonogramów w aplikacji. Fajnie gdyby w karcie z harmonogramem znalazłaby się również opcja timera (choćby jednorazowgo) by wyłaczyć/włączyć dany element po określonym czasie.
krycha88
Posty: 5187
Rejestracja: pt lis 16, 2018 7:25 am
Kontakt:

Czy harmonogramy będą rozwijane od strony aplikacji? Chociaż takie proste funkcjonalności jak włączenie/wyłączenie harmonogramu ;)

Może macie jakieś ciekawe propozycje jak zrealizować włączanie/wyłączanie harmonogramu? Może rozwinięcie linków bezpośrednich o możliwość wskazywania harmonogramów?

Ja na chwilę obecną blokuję wykonywanie harmonogramu dodatkowym kanałem w aplikacji.
https://gui-generic-builder.supla.io/
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18280
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Biorąc pod uwagę ilość zapytań w tej sprawie to zapewne wprowadzimy taką funkcjonalność.
Arek.kandula
Posty: 393
Rejestracja: pn gru 24, 2018 8:52 am

To super
krycha88
Posty: 5187
Rejestracja: pt lis 16, 2018 7:25 am
Kontakt:

Też mnie to cieszy :)

A co myślicie o rozszerzeniu linków bezpośrednich o możliwość włączania/wyłączania harmonogramu? Może da się to szybciej i łatwiej zaimplementować niż harmonogramy w apce.
Ostatnio zmieniony pt lis 08, 2019 10:18 am przez krycha88, łącznie zmieniany 1 raz.
https://gui-generic-builder.supla.io/
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18280
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Możemy dodać.
Awatar użytkownika
fracz
Posty: 2256
Rejestracja: pt paź 28, 2016 10:56 pm
Lokalizacja: Kraków

krycha88 pisze: pt lis 08, 2019 10:17 am Też mnie to cieszy :)

A co myślicie o rozszerzeniu linków bezpośrednich o możliwość włączania/wyłączania harmonogramu? Może da się to szybciej i łatwiej zaimplementować niż harmonogramy w apce.
IMO nie ma to sensu. Do tego jest API. Idąc tym tropem linkami powinno się dać zmieniać funkcje kanałów, włączać je i wyłączać itp.
krycha88
Posty: 5187
Rejestracja: pt lis 16, 2018 7:25 am
Kontakt:

fracz pisze: ndz lis 10, 2019 5:08 pm
krycha88 pisze: pt lis 08, 2019 10:17 am Też mnie to cieszy :)

A co myślicie o rozszerzeniu linków bezpośrednich o możliwość włączania/wyłączania harmonogramu? Może da się to szybciej i łatwiej zaimplementować niż harmonogramy w apce.
IMO nie ma to sensu. Do tego jest API. Idąc tym tropem linkami powinno się dać zmieniać funkcje kanałów, włączać je i wyłączać itp.
Przecież za pomocą linków można włączyć/wyłączyć a nawet przełączyć stan kanału więc trochę nie rozumiem.
https://gui-generic-builder.supla.io/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Android”