Supla Geolocation. Aplikacja mobilna

Awatar użytkownika
wojtas567
Posty: 2209
Rejestracja: ndz kwie 03, 2016 7:16 pm
Lokalizacja: Olsztyn

Przy przełącznikach przydałoby się jeszcze czas pracy w jakich godzinach ma włączyć / wyłączyć np światło.
Pozdrawiam
Wojtek
arekrgw
Posty: 44
Rejestracja: śr sie 15, 2018 6:42 pm

wojtas567 pisze: sob paź 05, 2019 7:15 pm Przy przełącznikach przydałoby się jeszcze czas pracy w jakich godzinach ma włączyć / wyłączyć np światło.
Ta funkcjonalność w zamyśle miała być realizowana przez kanał FRACZ, tylko sam nie jestem pewny czy działa bo po prostu nie mam czasu obecnie na testowanie.
tomkowski
Posty: 372
Rejestracja: wt paź 09, 2018 7:16 pm
Lokalizacja: Orzesze

arekrgw pisze: sob paź 05, 2019 5:55 pm Wersja 0.5
  • Kanały GATETIME, SWITCH
  • Próba zmniejszenia użycia baterii
https://drive.google.com/open?id=19eONA ... 0y1XjkGguO
Dzięki za nową wersję.
Przetestowałem właśnie kanał GateTime na ile byłem w stanie.
Powiadomienia działają prawidłowo - przychodzi informacja o opuszczaniu poszczególnych stref oraz o wjeżdżaniu w nie.
Po popuszczeniu strefy i wyjechaniu ponad 200m poza nią brama nadal pozostaje otwarta. Nie zamyka się automatycznie (nie pojawia się wywołanie linku bezpośredniego w historii Supli. Sam link działa prawidłowo)
Jeśli bramę mam zamkniętą i wjeżdżam w strefę, brama otwiera się samoczynnie - czyli to działa.
Gdy bramę mam otwartą i wjeżdżam w strefę - nic się nie dzieje.
Co do zużycia baterii - będę obserwował.
arekrgw
Posty: 44
Rejestracja: śr sie 15, 2018 6:42 pm

tomkowski pisze: ndz paź 06, 2019 10:13 am
arekrgw pisze: sob paź 05, 2019 5:55 pm Wersja 0.5
  • Kanały GATETIME, SWITCH
  • Próba zmniejszenia użycia baterii
https://drive.google.com/open?id=19eONA ... 0y1XjkGguO
Dzięki za nową wersję.
Przetestowałem właśnie kanał GateTime na ile byłem w stanie.
Powiadomienia działają prawidłowo - przychodzi informacja o opuszczaniu poszczególnych stref oraz o wjeżdżaniu w nie.
Po popuszczeniu strefy i wyjechaniu ponad 200m poza nią brama nadal pozostaje otwarta. Nie zamyka się automatycznie (nie pojawia się wywołanie linku bezpośredniego w historii Supli. Sam link działa prawidłowo)
Jeśli bramę mam zamkniętą i wjeżdżam w strefę, brama otwiera się samoczynnie - czyli to działa.
Gdy bramę mam otwartą i wjeżdżam w strefę - nic się nie dzieje.
Co do zużycia baterii - będę obserwował.
Dzięki za testy. Wygląda to tak jakbyś zbyt szybko oddalił się ponad to 200m. Zwiększę to 200m do myślę 500m i dziś jeszcze wrzucę poprawkę.

EDIT
0.51
https://drive.google.com/folderview?id= ... ZsFphhUhJr
Awatar użytkownika
flowerek
Posty: 411
Rejestracja: wt mar 06, 2018 2:24 pm

Jutro potestuje bo tez mialem problem z zamykaniem...chyba za szybko "startuje spod domu"

A czy moznaby zrobic harmonogram kiedy apka ma dzialac a kiedy nie. Standardiwo od pon-pt w godz 8-15 jestem w pracy wiec apka moglaby w tym czasie nie pracowac i nie czerpac baterii. Tak samo powiedzmy w godzjnach 23--6

Czyli do szczescia starczyloby mi gdyby automatycznie uruchamiala sie w godz 6-8, 15-23 czyli tylko 10 godzin dzienie a nie 24.

Teraz wlaczam i wylaczam ja recznie...najczesciej zapominam wlaczyc 😁

Pomysl SUPER !!!! WIELKIE Dzieki !!!
11xSRW-01, 1x Sonoff mini schodowy, 3xSonoff SV, 5xSonoff S26, 4xSonoff Basic, 1xGosund Sp-111, 1xSonoff Touch, 1xH801, 1xSonoff Dual, czujnik poczty w skrzynce DIY, 1x Loratap roletowy (test trwa), 1x MiniTiger (test trwa), 1 x zawór wody BQ05 DIY
wkojde
Posty: 48
Rejestracja: ndz maja 12, 2019 5:56 pm

Aby ta aplikacja działała to muszą być zastosowane kontraktony w bramie bo ja niemam a jak muszą być czy da się to jakoś ominąć
arekrgw
Posty: 44
Rejestracja: śr sie 15, 2018 6:42 pm

wkojde pisze: czw paź 10, 2019 6:34 pm Aby ta aplikacja działała to muszą być zastosowane kontraktony w bramie bo ja niemam a jak muszą być czy da się to jakoś ominąć
Minimalnie jeden kontaktron musi być, chodzi głównie o bezpieczeństwo żeby gdy np. brama jest otwarta to nagle nie zaczeło jej zamykać jak będziesz akurat wjeżdżał.
arekrgw
Posty: 44
Rejestracja: śr sie 15, 2018 6:42 pm

flowerek pisze: śr paź 09, 2019 6:54 pm Jutro potestuje bo tez mialem problem z zamykaniem...chyba za szybko "startuje spod domu"

A czy moznaby zrobic harmonogram kiedy apka ma dzialac a kiedy nie. Standardiwo od pon-pt w godz 8-15 jestem w pracy wiec apka moglaby w tym czasie nie pracowac i nie czerpac baterii. Tak samo powiedzmy w godzjnach 23--6

Czyli do szczescia starczyloby mi gdyby automatycznie uruchamiala sie w godz 6-8, 15-23 czyli tylko 10 godzin dzienie a nie 24.

Teraz wlaczam i wylaczam ja recznie...najczesciej zapominam wlaczyc 😁

Pomysl SUPER !!!! WIELKIE Dzieki !!!
Rozważę wprowadzenie harmonogramów, aczkolwiek teraz mam mało czasu więc nie podam nawet przybliżonego terminu ich realizacji
AdamT
Posty: 116
Rejestracja: ndz sty 06, 2019 9:42 am
Lokalizacja: Kraków

Dlaczego nie otwiera bramy -
Strefa ustawiona - w środku czerwona 30m, wokół zielona 65m,
Odczytuje położenie telefonu w strefie poprawnie
Obrazek
takie ustawienia w cloud, dwa kontaktrony pełne zamknięcie i pełne otwarcie.
arekrgw
Posty: 44
Rejestracja: śr sie 15, 2018 6:42 pm

AdamT pisze: sob lis 02, 2019 2:08 pm Dlaczego nie otwiera bramy -
Strefa ustawiona - w środku czerwona 30m, wokół zielona 65m,
Odczytuje położenie telefonu w strefie poprawnie
Obrazek
takie ustawienia w cloud, dwa kontaktrony pełne zamknięcie i pełne otwarcie.
A widzisz a oryginalnej aplikacji ikonę 50% otwarcia, kiedy brama garażowa jest w trakcie zamykania/otwierania? Jeżeli nie to musisz użyć kanału GATETIME.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości”