Cloud v2.3.9

Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

Okazało się, że nie umiem czytać ;)
Closed != Merged

Musiałem przenieść commita na nową gałąź i przy tym zabiegu zmienił się SHA-1. Na master miałem niepotrzebnie merge z develop i byłby problem z połączeniem.
Posprzątałem sobie repo i zgłosiłem zmianę na hotfix.
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18285
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Spoko ;) Zmergowane. Wersja wydana.
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

Czy ta poprawka na 2.3.16 powinna spowodować, że sensor "HUMIDITYANDTEMPERATURE" zacznie pokazywać wartość w Cloud oraz będą dostępne wykresy?

Bo mój cloud pokazuje 2.3.16, ale niestety temperatury i wilgotności nadal nie widać przy tych sensorach. Historii na apkikacji też nie widzę, ale tam czasem trzeba chwilę poczkać ;)
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

A masz własną instancje?
Ja u siebie budowałem obraz samemu z src i kopiowałem plik podczas bulidu z tymi właśnie zmianami. Temperatura i wilgotność się wyświetlają. Co do ciśnienia prędkości wiatru, ilości opadów i wagi to brakuje jeszcze obsługi po stronie chmury.
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

lesny8 pisze: czw lis 21, 2019 1:01 pm A masz własną instancje?
Ja u siebie budowałem obraz samemu z src i kopiowałem plik podczas bulidu z tymi właśnie zmianami. Temperatura i wilgotność się wyświetlają. Co do ciśnienia prędkości wiatru, ilości opadów i wagi to brakuje jeszcze obsługi po stronie chmury.
Nie, korzystam z publicznych cloudów. Ale pokazuje tam wersję .16, więc chyba powinno być z tym zmianami.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

Supla-Cloud i Supla-Core są wersjonowane osobno. Tak się akurat złożyło, że oba mają ten sam numer. Jak wchodzisz na chmurę to widzisz wersję Cloud, ale nie wiesz na jakiej wersji Core pracuje.
Nie wiem jak odbywa się update serwerów produkcyjnych po wydaniu releasów i ile trzeba czekać.
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18285
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Nie są wersjonowane osobno.
Core, iOS, Android zawsze mają minor i major o tej samej wartości co Cloud
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

No to źle się wyraziłem bo chodziło mi o patch :roll:
Obrazek
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
Awatar użytkownika
fracz
Posty: 2256
Rejestracja: pt paź 28, 2016 10:56 pm
Lokalizacja: Kraków

lesny8 pisze: czw lis 21, 2019 1:01 pm Co do ciśnienia prędkości wiatru, ilości opadów i wagi to brakuje jeszcze obsługi po stronie chmury.
Czy po tym mergu server juz udostępnia te dane? Jeśli tak to dorobię na dniach odczyty i wydamy dockery.
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

fracz pisze: czw lis 21, 2019 6:33 pm
lesny8 pisze: czw lis 21, 2019 1:01 pm Co do ciśnienia prędkości wiatru, ilości opadów i wagi to brakuje jeszcze obsługi po stronie chmury.
Czy po tym mergu server juz udostępnia te dane? Jeśli tak to dorobię na dniach odczyty i wydamy dockery.
Tak
Super :)
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
ODPOWIEDZ

Wróć do „CLOUD”