ESP8266 Primary GUI - Termostat

krycha88
Posty: 5186
Rejestracja: pt lis 16, 2018 7:25 am
Kontakt:

Znalazłem chwilę i poprawiłem kilka rzeczy zgłoszonych przez was :) Dajcie znać czy na tej kompilacji powraca poprawna temperatura po nawiązaniu połączenia.

Jeżeli posiadacie stary soft to ten możecie wgrywać przez przeglądarkę.
Załączniki
termostat_v4.6.rar
(472.98 KiB) Pobrany 147 razy
Ostatnio zmieniony ndz gru 01, 2019 7:04 pm przez krycha88, łącznie zmieniany 1 raz.
https://gui-generic-builder.supla.io/
krycha88
Posty: 5186
Rejestracja: pt lis 16, 2018 7:25 am
Kontakt:

rafalxbox pisze: ndz gru 01, 2019 6:44 pm
krycha88 pisze: śr paź 02, 2019 4:51 am
wrobel111 pisze: wt paź 01, 2019 7:51 pm Witam, mam problem. Wgrałem soft na wemosa, lecz po prowadzeniu danych ciągle jest rejestracja w toku. Rejestracja w cloudzie włączona. Raz udało mi się zarejestrować lecz jak wyłączyłem to już nie chce się znów połączyć. Macie pomysł co może być przyczyną?
wemos.png
Spróbuj zmienić SPI SPEED na 80MHz i wgraj to jak z parametrami w zał.
Poustawiałem tak jak wyżej i działa !! :P :P
jak możesz to sprawdź na aktualnej wersji i wgrywaj wg screna w zał.
https://gui-generic-builder.supla.io/
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

krycha88 pisze: ndz gru 01, 2019 7:00 pm Znalazłem chwilę i poprawiłem kilka rzeczy zgłoszonych przez was :) Dajcie znać czy na tej kompilacji powraca poprawna temperatura po nawiązaniu połączenia.

Jeżeli posiadacie stary soft to ten możecie wgrywać przez przeglądarkę.
Odnośnie niepoprawnych odczytów po resecie połączenia na DS'ach - jest drobny błąd w bibliotece: viewtopic.php?p=55170#p55170
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
suplson
Posty: 8
Rejestracja: śr mar 27, 2019 7:39 am

krycha88 pisze: ndz gru 01, 2019 7:00 pm Znalazłem chwilę i poprawiłem kilka rzeczy zgłoszonych przez was :) Dajcie znać czy na tej kompilacji powraca poprawna temperatura po nawiązaniu połączenia.

Jeżeli posiadacie stary soft to ten możecie wgrywać przez przeglądarkę.
Wgrałem przez przeglądarkę , po restarcie wskakują poprawne odczyty.
Przed wgraniem specjalnie wprowadziłem zmiany aby supla się zrestartowała , i za każdym razem odczyt na trzech termometrach był stały (25 stopni)
Po wgraniu 4,6 od razu po restarcie na tych trzech termometrach są inne odczyty.
Dzięki
Może jeszcze przy okazji kiedyś dojdą dodatkowe funkcję do tego wypasionego softu.
krycha88
Posty: 5186
Rejestracja: pt lis 16, 2018 7:25 am
Kontakt:

suplson pisze: pn gru 02, 2019 8:23 am
krycha88 pisze: ndz gru 01, 2019 7:00 pm Znalazłem chwilę i poprawiłem kilka rzeczy zgłoszonych przez was :) Dajcie znać czy na tej kompilacji powraca poprawna temperatura po nawiązaniu połączenia.

Jeżeli posiadacie stary soft to ten możecie wgrywać przez przeglądarkę.
Wgrałem przez przeglądarkę , po restarcie wskakują poprawne odczyty.
Przed wgraniem specjalnie wprowadziłem zmiany aby supla się zrestartowała , i za każdym razem odczyt na trzech termometrach był stały (25 stopni)
Po wgraniu 4,6 od razu po restarcie na tych trzech termometrach są inne odczyty.
Dzięki
Może jeszcze przy okazji kiedyś dojdą dodatkowe funkcję do tego wypasionego softu.
Jak powstanie oficjalny kanał dla termostatu to na pewno dostosuję ten soft po niego :)
https://gui-generic-builder.supla.io/
rafalxbox
Posty: 18
Rejestracja: czw lis 29, 2018 6:29 am

Niestety już mam zamontowany sonoff w urządzeniu ale zrobiłem update przez WiFi i działa. 👍👍👍. Tylko jednego nie wiem jak zrobić by z aplikacji supla dało się przestawiać temperaturę termostatu.
Tryb auto, manual i odczyt DS działa
krycha88
Posty: 5186
Rejestracja: pt lis 16, 2018 7:25 am
Kontakt:

rafalxbox pisze: pn gru 02, 2019 3:29 pm Niestety już mam zamontowany sonoff w urządzeniu ale zrobiłem update przez WiFi i działa. 👍👍👍. Tylko jednego nie wiem jak zrobić by z aplikacji supla dało się przestawiać temperaturę termostatu.
Tryb auto, manual i odczyt DS działa
Dodaj sobie 3 kanał jako wyłącznik i za pomocą włącz/wyłącz ustawiasz temperature.
https://gui-generic-builder.supla.io/
rafalxbox
Posty: 18
Rejestracja: czw lis 29, 2018 6:29 am

Bardzo dziękuję. Wszystko działa jak należy. Wielki Szacunek za wykonaną pracę.

Zaraz będę wgrywać ten soft do sonoff dual z esp 8285 i dam znać jak poszło
tijo
Posty: 227
Rejestracja: pt gru 01, 2017 12:44 pm

krycha88 pisze: ndz gru 01, 2019 7:00 pm Znalazłem chwilę i poprawiłem kilka rzeczy zgłoszonych przez was :) Dajcie znać czy na tej kompilacji powraca poprawna temperatura po nawiązaniu połączenia.

Jeżeli posiadacie stary soft to ten możecie wgrywać przez przeglądarkę.
Zarejestrował się komuś termostat v4.6 do clouda? u mnie rejestracja w toku i liptonik, wgranie wersji 4.5 i poprawna rejestracja w cloud

PS. Dodam że do wifi loguje się poprawnie bo można zalogować się do webgui....
krycha88
Posty: 5186
Rejestracja: pt lis 16, 2018 7:25 am
Kontakt:

tijo pisze: pn gru 02, 2019 7:52 pm
krycha88 pisze: ndz gru 01, 2019 7:00 pm Znalazłem chwilę i poprawiłem kilka rzeczy zgłoszonych przez was :) Dajcie znać czy na tej kompilacji powraca poprawna temperatura po nawiązaniu połączenia.

Jeżeli posiadacie stary soft to ten możecie wgrywać przez przeglądarkę.
Zarejestrował się komuś termostat v4.6 do clouda? u mnie rejestracja w toku i liptonik, wgranie wersji 4.5 i poprawna rejestracja w cloud

PS. Dodam że do wifi loguje się poprawnie bo można zalogować się do webgui....
A soft wgrywasz przez przeglądarkę czy jak?
https://gui-generic-builder.supla.io/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projekty użytkowników”