Konkurs na czwarte urodziny Supli :)

szym3k
Posty: 268
Rejestracja: pn maja 15, 2017 10:32 am

Może coś się uda upolować :)
Awatar użytkownika
Lucas
Posty: 833
Rejestracja: pn lip 31, 2017 7:11 am
Lokalizacja: Chrzanów

pzygmunt pisze: pn sty 20, 2020 9:10 pm Na prośbę Lucas-a do puli dla forumowiczów dodaję

2x ROW-02
2x ROW-07
2x SLW-02

Tym samym ogłaszam pytanie konkursowe.

Bohater poniższego filmiku
https://www.youtube.com/watch?v=LrV9-Q2ha-o
posiada zieloną koszulkę, czarne szelki oraz żółty plecak.

Symbolizują one następujące obszary:
Serwer, Urządzenie kliencie (użytkownika) oraz Urządzenie wykonawcze.

Przyporządkuj kolory do obszarów.
Podpowiedź znajdziecie na stronie www.supla.org

Odpowiedź proszę przesłać na adres
forum-konkurs@supla.org
@pzygmunt dzięki :)
Wysłałem, chociaż nie wiem czy dobrze zrozumiałem pytanie :D

Ps. Mam nadzieję, że na Facebooku było takie samo, bo wysłałem z rozpędu.
Awatar użytkownika
ktsurma
Posty: 162
Rejestracja: pn lis 18, 2019 7:07 pm
Lokalizacja: Zgierz

też już z odpowiedziałem
Awatar użytkownika
MadOnion78
Posty: 1060
Rejestracja: ndz lis 24, 2019 3:53 pm
Lokalizacja: Głubczyce

Odp. Można wysłać listem poleconym ;)
3x SRW-01, 1x mSRW-01, 7x ROW-02, 2x SBW-02, 2x LIW-01, 1x SLW-02, 1x SLW-02, 1x MEW-01, 1x DIW-01, RNW-01 ;)
andrew01
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 24, 2019 6:49 am

Odpowiedź poszła, niepotrzebnie straciłem czas na interpretację a w podpowiedzi podane na tacy :)
Awatar użytkownika
Gang
Posty: 616
Rejestracja: pt lis 09, 2018 12:44 pm

Sam nie jestem pewny odpowiedzi, oczywiście musiałem forum sprawdzać 2 minuty przed pytaniem... ;)
No ale może się chociaż na nożny załapię o ile dobrze odpowiedziałem.
Zamel: MEW-01, ROW-02, THW-01, RNW-01, SLW-02, ROW-07, mROW-02, PNW-01. DIY: Supla Device RPI + 10 xiaomi mija2, Sonoff: basic + 7 DS18B20, basic x2, touch, mini x3, - Nodemcu x2, - ElectroDragon ESP8266 - Gosund SP111 x3
Awatar użytkownika
MadOnion78
Posty: 1060
Rejestracja: ndz lis 24, 2019 3:53 pm
Lokalizacja: Głubczyce

Łapka na muchy by się przydała 😜 bo mnie tu jedna łazi po ekranie 💪
Albo to nie mucha
3x SRW-01, 1x mSRW-01, 7x ROW-02, 2x SBW-02, 2x LIW-01, 1x SLW-02, 1x SLW-02, 1x MEW-01, 1x DIW-01, RNW-01 ;)
Awatar użytkownika
Goral64
Posty: 3131
Rejestracja: pt gru 27, 2019 6:22 pm
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Kontakt:

Zasady konkursu są proste. Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na pytanie, które pojawi się w tym
wątku w najbliższych godzinach/dniach. Odpowiedź należy przesłać na adres facebook-konkurs@supla.org
podając prawidłową odpowiedź. Do odpowiedzi należy dodać listę modułów, która Cie interesuje
w kolejności od „najbardziej” do „najmniej” oraz rozmiar i kolor (biała/zielona) koszulki.
Jedna osoba może wygrać jeden moduł oraz koszulkę. Liczy się kolejność nadsyłanych poprawnych odpowiedzi.
Konkurs trwa do wyczerpania w/w puli urządzeń.

PS. Obserwujcie forum.supla.org oraz wykop.pl. Pojawią się tam dwa analogiczne konkursy, w których również
będzie można wygrać sprzęt z drugiej i trzeciej puli. Kto wie… może ktoś będzie miał tyle szczęścia,
że wygra nagrody we wszystkich trzech.

Powodzenia ! :)
Brak dostępnego opisu zdjęcia.
No i tego nie skumałem. Skoro na wszystkich 3 mediach pojawia się ten sam konkurs i odpowiedź trzeba przesłać na ten sam adres e-mail, to jak można wygrać coś we wszystkich 3 pulach?
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Obrazek
Awatar użytkownika
Lucas
Posty: 833
Rejestracja: pn lip 31, 2017 7:11 am
Lokalizacja: Chrzanów

Goral64 pisze: pn sty 20, 2020 9:41 pm
Zasady konkursu są proste. Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na pytanie, które pojawi się w tym
wątku w najbliższych godzinach/dniach. Odpowiedź należy przesłać na adres facebook-konkurs@supla.org
podając prawidłową odpowiedź. Do odpowiedzi należy dodać listę modułów, która Cie interesuje
w kolejności od „najbardziej” do „najmniej” oraz rozmiar i kolor (biała/zielona) koszulki.
Jedna osoba może wygrać jeden moduł oraz koszulkę. Liczy się kolejność nadsyłanych poprawnych odpowiedzi.
Konkurs trwa do wyczerpania w/w puli urządzeń.

PS. Obserwujcie forum.supla.org oraz wykop.pl. Pojawią się tam dwa analogiczne konkursy, w których również
będzie można wygrać sprzęt z drugiej i trzeciej puli. Kto wie… może ktoś będzie miał tyle szczęścia,
że wygra nagrody we wszystkich trzech.

Powodzenia ! :)
Brak dostępnego opisu zdjęcia.
No i tego nie skumałem. Skoro na wszystkich 3 mediach pojawia się ten sam konkurs i odpowiedź trzeba przesłać na ten sam adres e-mail, to jak można wygrać coś we wszystkich 3 pulach?
Adres nie był ten sam. Do każdego miejsca, gdzie konkurs był ogłoszony był inny.
Ostatnio zmieniony pn sty 20, 2020 9:45 pm przez Lucas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

Są dwa różne adresy i priv na wykopie.
Aż pokusiłem się założyć tam przed chwilą konto ;) Mowa oczywiście o wykpie, bo facebook jakoś mi nie leży...
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja”