Kompleksowa obsługa 4 rolet, sensory, czujnik temperatury.

Masz pomysł na funkcjonalność lub koncepcję na rozwój projektu. Opisz wszystko tutaj.
patryk051185
Posty: 143
Rejestracja: wt lut 19, 2019 6:45 am
Lokalizacja: Jaworzno

Router jakieś pół metra od rozdzielni bo akurat tam też będzie wchodzić światłowód. To są akurat nowe zabawki. Od 1.5 miesiąca działają stabilnie.
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8177
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

patryk051185 pisze: pt lut 28, 2020 8:47 pm U mnie w budynku miał być chyba Satel Integra i expandery ale skończyło się tym...Obrazek
Podoba mi się Twój adapter na szynę do SBW ;)
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8177
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

Ja stety/niestety sterowniki do rolet kupiłem zanim pojawił się SRW-02. Mam teraz w rozdzielni 18 sterowników, w tym 14 szt to SRM-11. W niedalekim czasie będę robił nakładkę na te sterowniki i Suplą będę udawał przyciski. Planuję jedno Arduino + 36 przekaźników.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
patryk051185
Posty: 143
Rejestracja: wt lut 19, 2019 6:45 am
Lokalizacja: Jaworzno

Adapter na szybko wymyślony :lol: akurat ten SBW jest do otwierania elektrozaczepów drzwi wejściowych dlatego siedzi w rozdzielni.
Co do SRW-02m, to ja miałem w planach 10szt SRW-01 nawet kupiłem 1 na próbę ale gdzieś przypadkiem wyczytałem, że Zamel pracuje nad 02 a i kable z rolet były wcześniej doprowadzone do rozdzielni więc się dobrze złożyło
Za to strzeliłem sobie ... z SBW-01 bo zamontowałem 5szt, a i tak mi jeszcze 1 brakuje .. W sprzedaży jest od jakiegoś czasu SBW-02. ;)
maly_13
Posty: 92
Rejestracja: pt paź 28, 2016 3:55 am
Lokalizacja: Wlkp.

i jak działa ten soft stabilnie ?
w użyciu: supla, nettemp...
kosa24
Posty: 12
Rejestracja: sob mar 16, 2019 8:47 pm

Witam.
Miałem problem z większą grupą kanałów, prawidłowy stan położenia rolet nie zapisywał się na serwerze (wcześniej była o tym mowa). Rozwiązaniem jest ustawienie różnych czasów zamykania i otwierania, wystarczy sekunda różnicy (w praktyce sterowania roletami to raczej nieistotna różnica) i wszystko działa ok. Poza tym wszystko gra. Pozdr.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomysły i koncepcje”