Porzucenie wsparcia powiadomień Automate w SUPLA Scripts od 30.06.2020

Awatar użytkownika
Robert Błaszczak
Posty: 3970
Rejestracja: sob gru 22, 2018 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Zerknij na początek tego opisu: https://www.blaszczak.pl/supla-pushover ... pocztowej/
Masz tam obrazkowo wytłumaczone o co chodzi z Pushover.
Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
lesheq@wp.pl
Posty: 50
Rejestracja: ndz gru 01, 2019 8:01 pm

Mnie to pachnie rychłym wydaniem wersji 2.4. Im dłużej czytam to forum tym bardziej wiem, że pzygmunt waży słowa by za dużo nie zdradzić :)
___________________________________________________________________________________________________
nie jestem elektrykiem, automatykiem ani informatykiem... chwileczkę, co ja tu właściwie robię :shock: ???
sllawek66@wp.pl
Posty: 53
Rejestracja: czw lis 14, 2019 2:28 pm

I mamy 2021 i nic nie wspomnę o termostacie.
Awatar użytkownika
Elektryk Szczecin
Posty: 92
Rejestracja: pt sty 03, 2020 11:14 pm

Robert Błaszczak pisze: czw cze 18, 2020 8:27 pm Napisz aplikację, oprogramuj API i utrzymuj całość wraz z infrastrukturą serwerową, nazwij to wszystko np. FreePUSH i daj ludziom za darmo. Zobaczymy, kto się będzie śmiał przez łzy.
Uważam, że wydanie 24 PLN na naprawdę przyzwoicie działający system powiadomień, który możemy wykorzystać nie tylko do Supli nie powinno być w ogóle przedmiotem dyskusji.
Dokladnie

gbcolin
Posty: 121
Rejestracja: śr cze 12, 2019 4:13 pm

Elektryk Szczecin pisze: sob sty 23, 2021 10:21 pm
Robert Błaszczak pisze: czw cze 18, 2020 8:27 pm Napisz aplikację, oprogramuj API i utrzymuj całość wraz z infrastrukturą serwerową, nazwij to wszystko np. FreePUSH i daj ludziom za darmo. Zobaczymy, kto się będzie śmiał przez łzy.
Uważam, że wydanie 24 PLN na naprawdę przyzwoicie działający system powiadomień, który możemy wykorzystać nie tylko do Supli nie powinno być w ogóle przedmiotem dyskusji.
Dokladnie
Nie po to instalujemy aplikację Supla żeby używać stu innych do wspomagania. Wprowadźcie płatną Suplę i nie ma problemu będziemy płacić o ile to pomoże dodać dawno wspominane funkcjonalności.
Nie atakuję projektu Supli ;)
Awatar użytkownika
Elektryk Szczecin
Posty: 92
Rejestracja: pt sty 03, 2020 11:14 pm

No właśnie Windows czy Linux – co jest lepsze? i tutaj jest podobnie nie będę się sprzeczał każdy na wybór

Lukil
Posty: 79
Rejestracja: sob lut 06, 2021 1:35 pm

Robert Błaszczak pisze: czw cze 18, 2020 8:27 pm Napisz aplikację, oprogramuj API i utrzymuj całość wraz z infrastrukturą serwerową, nazwij to wszystko np. FreePUSH i daj ludziom za darmo. Zobaczymy, kto się będzie śmiał przez łzy.
Uważam, że wydanie 24 PLN na naprawdę przyzwoicie działający system powiadomień, który możemy wykorzystać nie tylko do Supli nie powinno być w ogóle przedmiotem dyskusji.
Szczerze to wolałbym zapłacić 100 zł. za aplikację Supla i mieć powiadomienia na pokładzie. W końcu dodane są już telefony do konta Supli. Wiec co przeszkadza w wprowadzeniu tego?
Chciałbym mieć możliwość włączenia nie tak powiadomienia jak telefon ma dzwonić ,świecić, piszczeć i wszystko co potrafi do momentu potwierdzenia tego w telefonie.
Płacenie za aplikacje firm trzecich by użytkownicy mieli jakąś funkcję to bez sens. Nie czas wprowadzić coś za coś?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18280
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Implementacja powiadomień sama w sobie jest prosta i mamy to ogarnięte w innych rozwiązaniach. Tutaj chodzi o skalę, priorytety i zasoby. Wszystko w swoim czasie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości”