ZAMEL ROW-01 - specjalna cena dla forumowiczów

Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18282
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Mam dla Was kod rabatowy umożliwiający kupienie ROW-01 w cenie 119,99 brutto.
Kod: suplaforum
Sklep: http://supla.zamel.pl/

W uwagach do zamówienia trzeba podać nazwę nika z forum.
Liczba ograniczona.
comizrobisz
Posty: 10
Rejestracja: pt mar 10, 2017 4:18 pm

Dziękujemy, ale cena po rabacie i tak jest za wysoka.
Enc
Posty: 41
Rejestracja: śr kwie 27, 2016 3:02 pm

Super tanio nie jest (poziom sonoffa to nie jest) ale uważam że za produkt który spełnia normy EU taka cena jest już ok.
comizrobisz
Posty: 10
Rejestracja: pt mar 10, 2017 4:18 pm

Skoro autor tematu posiada dobry kontakt z firmą ZAMEL to niech w imieniu użytkowników tego forum udostępni schemat ROW-01. Czekamy z niecierpliwością :)
buli
Posty: 44
Rejestracja: pn gru 26, 2016 8:57 am

comizrobisz pisze: ndz mar 19, 2017 1:09 pm Skoro autor tematu posiada dobry kontakt z firmą ZAMEL to niech w imieniu użytkowników tego forum udostępni schemat ROW-01. Czekamy z niecierpliwością :)
Wydaje mi się, że nikt takiego schematu nie udostępni. Wykonania takiego modułu w warunach domowych i tak byłoby nie możliwe. Schematów tu na forum i tak nie brakuje
Awatar użytkownika
nowy1
Posty: 339
Rejestracja: pt lip 01, 2016 11:51 am
Lokalizacja: Warszawa

buli pisze: ndz mar 19, 2017 3:12 pm
comizrobisz pisze: ndz mar 19, 2017 1:09 pm Skoro autor tematu posiada dobry kontakt z firmą ZAMEL to niech w imieniu użytkowników tego forum udostępni schemat ROW-01. Czekamy z niecierpliwością :)
Wydaje mi się, że nikt takiego schematu nie udostępni. Wykonania takiego modułu w warunach domowych i tak byłoby nie możliwe. Schematów tu na forum i tak nie brakuje
tam niema żadnego czary mary esp i zasilacz impulsowy tele i aż tyle.
comizrobisz
Posty: 10
Rejestracja: pt mar 10, 2017 4:18 pm

buli pisze: ndz mar 19, 2017 3:12 pm Wydaje mi się, że nikt takiego schematu nie udostępni. Wykonania takiego modułu w warunach domowych i tak byłoby nie możliwe. Schematów tu na forum i tak nie brakuje
Moim zdaniem schemat powinien być udostępniony, ponieważ płacąc za produkt mamy prawo wiedzieć co jest w środku.
nowy1 pisze: ndz mar 19, 2017 3:19 pm tam niema żadnego czary mary esp i zasilacz impulsowy tele i aż tyle.
O tym to ja wiem, ale chodzi o szczegóły. Jaki jest zasilacz, jaki przekaźnik, czy jest układ zabezpieczający przed tym i tamtym...
Awatar użytkownika
nowy1
Posty: 339
Rejestracja: pt lip 01, 2016 11:51 am
Lokalizacja: Warszawa

comizrobisz pisze: ndz mar 19, 2017 4:28 pm
buli pisze: ndz mar 19, 2017 3:12 pm Wydaje mi się, że nikt takiego schematu nie udostępni. Wykonania takiego modułu w warunach domowych i tak byłoby nie możliwe. Schematów tu na forum i tak nie brakuje
Moim zdaniem schemat powinien być udostępniony, ponieważ płacąc za produkt mamy prawo wiedzieć co jest w środku.
nowy1 pisze: ndz mar 19, 2017 3:19 pm tam niema żadnego czary mary esp i zasilacz impulsowy tele i aż tyle.
O tym to ja wiem, ale chodzi o szczegóły. Jaki jest zasilacz, jaki przekaźnik, czy jest układ zabezpieczający przed tym i tamtym...
Napisz przy okazji do :


Samsunga
LG
etc niech podadzą ci schematy kody źródłowe do softów ,pcb (gerbery) bo musisz wiedzieć za co płacisz ,większej bzdury dawno nie czytałem.

Cebula.pl
comizrobisz
Posty: 10
Rejestracja: pt mar 10, 2017 4:18 pm

nowy1 pisze: ndz mar 19, 2017 4:48 pm Napisz przy okazji do :
Samsunga
LG
etc niech podadzą ci schematy kody źródłowe do softów ,pcb (gerbery) bo musisz wiedzieć za co płacisz ,większej bzdury dawno nie czytałem.
Spokojnie. Schemat to nie kod źródłowy.
Awatar użytkownika
maffiu
Posty: 500
Rejestracja: śr lis 30, 2016 9:30 pm
Lokalizacja: Kraków/Skawina

kup i rozbierz ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości”