Supla na iOS wersja 22.07.01

LukaszH
Posts: 645
Joined: Sat Dec 14, 2019 11:49 pm

Post

Nurtował mnie aspekt tej ikonki "i" czemu czasem nie reaguje na wciśnięcie. Wygląda na to że jak się ją kliknie "i" bez zamykania tabelki z info, a następnie ekran telefonu się wygasi albo zminimalizujemy (przesunięcie do góry) to po powrocie tabelka z info już znika ale przez to już żadnej nie można kliknąć "i". W takim wypadku tylko ubicie apki i ponowne uruchomienie przywraca funkcjonalność "i".

Przydało by się troszkę poprawić responsywność na kliknięcie w belkę od lokacji, ponieważ mam wrażenie że trzeba czekać 0,5-0,8sek do rozwinięcia przez co powtarzam tą czynność, a rezultat to otwieranie i zamykanie. Wiem że była wersja 22.07.02 gdzie responsywność była dużo lepsza ale za to był problem z działaniem samych kanałów.
Może da radę jakoś w najbliższej aktualizacji poprawić te dwie rzeczy ?
Albert
Posts: 580
Joined: Fri Jan 04, 2019 8:32 pm
Location: Chełm

Post

LukaszH wrote: Sun Oct 16, 2022 8:49 am Nurtował mnie aspekt tej ikonki "i" czemu czasem nie reaguje na wciśnięcie. Wygląda na to że jak się ją kliknie "i" bez zamykania tabelki z info, a następnie ekran telefonu się wygasi albo zminimalizujemy (przesunięcie do góry) to po powrocie tabelka z info już znika ale przez to już żadnej nie można kliknąć "i". W takim wypadku tylko ubicie apki i ponowne uruchomienie przywraca funkcjonalność "i".

Przydało by się troszkę poprawić responsywność na kliknięcie w belkę od lokacji, ponieważ mam wrażenie że trzeba czekać 0,5-0,8sek do rozwinięcia przez co powtarzam tą czynność, a rezultat to otwieranie i zamykanie. Wiem że była wersja 22.07.02 gdzie responsywność była dużo lepsza ale za to był problem z działaniem samych kanałów.
Może da radę jakoś w najbliższej aktualizacji poprawić te dwie rzeczy ?
Dokładnie z tym samym irytującym problemem sie borykam. Klikam Belkę i ona sie nie rozwija wiec klikam znów a ona sie rozwija i zwija spowrotem.
kurus
Posts: 1061
Joined: Wed Jan 15, 2020 8:17 pm

Post

Ostatnio często po włączeniu aplikacji widzę ekran łączenie… i tak w nieskończoność po ubiciu aplikacji i włączeniu działa od razu czy to problem aplikacji czy serwera? Mam svr8
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
User avatar
pzygmunt
Posts: 18356
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków

Post

Raczej aplikacji. iOS czeka na sporo poprawek. Cierpliwości. Udało nam się zaangażować kolejną osobę do zespołu dedykowaną dla iOS i Androida.
kurus
Posts: 1061
Joined: Wed Jan 15, 2020 8:17 pm

Post

Czekam na pierwsze testy nowej wersji 🤗
kurus
Posts: 1061
Joined: Wed Jan 15, 2020 8:17 pm

Post

Minął miesiąc od poprzedniego postu, co więcej o aktualizacji słychać? Bo obecnie działa ona coraz gorzej.. mega wolno odświeża status kanałów, po włączeniu mija 5s i wyskakuje ekran connecting i trzeba ubijać apke bo nic nie zrobisz.. postaram się to nagrać..

Już myśle o zmianie telefonu na androida :roll:
User avatar
pzygmunt
Posts: 18356
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków

Post

Prace postępują.
LukaszH
Posts: 645
Joined: Sat Dec 14, 2019 11:49 pm

Post

pzygmunt wrote: Wed Mar 15, 2023 8:22 pm Prace postępują.
Trzymam kciuki za nowego programistę i jak po udanej aktualizacji zobaczy nasze uśmiechy, to tym większa będzie motywacja do dalszych prac :)
Na ten moment potwierdzam jest sporo mankamentów jak ten czas odświeżenia kanałów, reakcja na dotyk, brak scen.
Albert
Posts: 580
Joined: Fri Jan 04, 2019 8:32 pm
Location: Chełm

Post

kurus wrote: Wed Mar 15, 2023 8:18 pm Minął miesiąc od poprzedniego postu, co więcej o aktualizacji słychać? Bo obecnie działa ona coraz gorzej.. mega wolno odświeża status kanałów, po włączeniu mija 5s i wyskakuje ekran connecting i trzeba ubijać apke bo nic nie zrobisz.. postaram się to nagrać..

Już myśle o zmianie telefonu na androida :roll:
No niestety. Staram się jak najmniej używać aplikacji... bo to jest masakra. Bramy od dwóch miesięcy otwieram pilotami, bo aplikacją to jest porażka. I po zminimalizowaniu wiesza się na zielonym ekranie CONNECTING... i trzeba zawsze ubijać. Odświeżanie ikon to też masakra. Po odpaleniu aplikacji mija kilka sekund zanim pokażą faktyczne stany kanałów :roll: :roll: :roll: :roll: Tak źle z aplikacją iOS jeszcze nie było od kąd używam Supli.
kurus
Posts: 1061
Joined: Wed Jan 15, 2020 8:17 pm

Post

Zgadza się mam dokładnie te same problemy.. brame klikasz otwórz, a reakcja jest po 30s

Return to “iOS”